Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítanál vele? Online...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál vele? Online ismerkedés?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy a párom honapokig flörtölt, kvázi ismerkedett egy lánnyal. Személyesen is találkoztak, de elvileg nem csalt meg…ezekután nem tudom elhiggyem e ezt. (Amig nekem azt mondta, időre van szüksége, hogy átgondolja a kapcsokatunkat)

4 hónap után újra együtt vagyunk. Viszont ez most derült ki számomra és nem tudom mit csináljak.


márc. 22. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kuka a kapcsolat
márc. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék.
márc. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%

Ezek szerint szeretnéd, ha ismét együtt lehetnétek.

Próbáljátok meg, habár én ehhez hasonló (de nem ilyen) esetekben azt szoktam mondani, hogy ha egyszer mecsinálta, akkor valószínű, hogy máskor is megteszi. Lehet, hogy jelenleg nincs neki más, tehát visszament hozzád.

Ha van rá időd, hogy kibújik-e a szeg a zsákból, akkor légy vele. Ha sürget az idő, akkor ne fogadd vissza.

márc. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt olyan barátom akivel ahsonloan indult.

A kapcsolat 3.honapjában derult ki hogy amúgy társkeren van és eléggé aktivan is. Tőlem hazamenve reggel első dolga volt a géphez ülni es felmenni a társkeresőre.

Ez mellett webcam szexvideoban is részt vett már.


Na a lebukás után ment minden a nagybocsánatok meg stb.

Aztán még 4 évig egyutt. Azalatt állandoan másokat lesett az utcán, haveri társasagokban más nőkről kérfezte a barátait de nem randizott soha nem csalt meg de állandoan az ment mintha kifele kacsintgatna.


Meg olyan aranykópések is mikor pl boltban elmentünk egy kaja kínálo hosstess mellett neki arrol ugrott be hogy ő olyan rég ismerkedett mar azt se tudná hogy kell egy nőt leszólítani.


Tehát képtelen volt elmenni is nők mellett csak úgy mintha levegők lennének. Minden eladó is érdekelte az egyiknek biztos rossza napja van, a másiknak mi lehet a szemével és allandoan ezeket hallgattam mindenhol ahogy más csajokkal fpglalkozik.


Na a vége az lett 4 év mulva hogy már allandoan balheztunk szakítottunk aztán utánam összejött nem sokkal akit mar rég ismert mert a kapcsolatunk elején is már beszélt róla, egy teljesen más nővel mimt en. Én vékony szőke enyhe smink, a másik meg duci szemüveges sminktelen.



Ezt elmesélve a kövi barárátomnak, a barátom egyből rávágta azt hogy hát akkor te soha nem is tetszettél neki (csak elvolt velem ló nincs alapon..)de én meg 4 évig azt hittem komoly kapcsolatban vagyok mivel eljegyzés is volt..


Szóval végig meg voltam vezetve.



De lehet vannak ilyenekből sikersztorik is.

De szerintem nagyon nem véletlen az amikor valaki kifele kacsintgat másokra.

márc. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Oda lett a bizalom. Már nem fogja tudni bebizonyítani, hogy érdemes bízni benne ezek után.

Szakítottatok és 4 hónapig élte az életét, csajozott és mivel megunta/nem jött össze visszament hozzád. A lényeg, hogy nem szerelmes beléd, nem szeret és amiatt bármikor meg fog csalni téged ha lesz rá lehetősége. Ha elmondta volna az újrakezdés elején talán még megérdemelne esélyt, de hogy csak most derült ki, titkolta arra hajaz, hogy nagyon jól tudja amit csinált nem kellett volna hiszen időt kért. Gondolkodni kellett volna és nem nőznie! Hazug, titkolózós pöcs. Ilyen egyéntől te jóra nem várhatsz.

márc. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, az már más, hogy te mit teszel.
márc. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szakítanék. Gondolom azért ment vissza hozzád mert a másik csaj nem jött össze. De ha jönne egy jobb újra időre lenne szüksége..

Kell ez a fiú neked?

márc. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

ha egyszer megtette, akkor meg fogja tenni megint

ha férfi, ha nő, ez igaz mindenkire

márc. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!