Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam a barátnömnek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátnömnek hogy az exe járna vele ha szakitana a pasijával?

Figyelt kérdés

2014. dec. 2. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Valamilyen okból szakítottak nem? Akkor meg a barátnőd mit akarna az exétől? Ha a pasi szakított a csajjal, a csaj meg még oda van érte, akkor megérné neked az hogy talán megint összetörik a barátnőd szívét?
2014. dec. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elég perverz ha egy exe parancsfájl a barátod :P
2014. dec. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Először egy nyelvtantanárral beszélj.
2014. dec. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem ne indítsd el a szarkavarás.exe parancsfájlt
2014. dec. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a helyzetet, úgyhogy inkább azt javaslom, hogy célozgass/utalj rá.
2014. dec. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de ha a barátnöm rákérdez és hazudok akkor is rossz leszek mert nem voltam vele öszinte ha megmondom az igazat akkor is én leszek a rossz mert bekavartam.
2014. dec. 2. 15:36
 7/8 anonim ***** válasza:
I'm speechless. Ha a barátnőd kérdezi, akkor oda van még a srácért nem? Akkor mégis mit csinál a mostanival, miért van vele?.. Ohh ezek a tini problémák..
2014. dec. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, csak akkor mondd el ha rákérdez.
2014. dec. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!