Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen szerelemben hiszel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szerelemben hiszel?

Figyelt kérdés
Az olyanban, amikor megismersz valakit, alig tudtok egymásról valamit, de összejöttök, szenvedélyesen szerelmesek vagytok vagy az olyan fajta szerelemben, amikor először csak barátkoztok, és lassan szerettek bele egymásba? Tapasztalatod szerint melyik a jobb, melyikben volt részed?
márc. 23. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Mind a kettő volt az életemben,mind a kettőből hosszú kapcsolat lett.

A barátkozósból iszonyatos anyagi veszteségem, az azonnal fellobbanóból pedig még iszonyatosabb lelki összeomlásom lett.

Jobb lett volna,ha mindkettő elkerül..:/

márc. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az utóbbiban volt minden alkalommal részem, így ebben hiszek. Nem vagyok annyira vonzó, hogy az első megtörténjen velem. (F)
márc. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olyanba még nem voltam szerelmes, pláne szenvedélyesen, akiről alig tudtam valamit. Ennél eggyel megalapozottabb kötődésre van szükségem ahhoz, hogy összejöjjek valakivel.
márc. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ú #1-es! Szóról szóra ugyan ezen mentem át.

Barátságból szerelem lett, de sad finish lett a vége.

A hirtelen fellobbanó szerelmen meg azóta se tettem magam túl, pedig túl rég volt.

márc. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mind a kettő volt, a csak úgy összejövünk jobb és hosszabb kapcsolat lett, de nyilván nem az ismerkedés módja számít, hanem az emberek, az előbb barát akkor is egy gyökér lett volna, ha kimaradt volna a barátkozós rész.
márc. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még csak az elsőben volt részem. Sosem tudtam barátkozni nőkkel, mindig beléjük szerettem :(
márc. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egyéni tapasztalat ez , de mind2 ugyan annyira mukodhet szerintem. Az elso az a klasszikus amerikai love story mondjuk kevesebb emberrel fordul elo de ettol még letezik.
márc. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!