Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy nő ismerkedési szakaszb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő ismerkedési szakaszban visszautasít egy pasit, hogy csak barátnak tekinti, az úgy is marad?

Figyelt kérdés
Elfogadtam hogy barátok maradunk, azóta sosem próbálkoztam nála, de viszont ő nagyon ragaszkodik hozzám baráti szinten, néha úgy érzem mintha lenne több is részéről, megérint, bókol, megdícséri a külsőmet, (volt mikor meglátott többször mondta hogy hú ki ez a jó pasi) lelkemet, de én mivel egyszer elutasított, nem akarok konkrétan lépni, csak viccesen flörtölve. Ő is viccelődik visszafelé. Ha egy viszonylag határozott nő akar valamit, akkor azt nyiltan a pasi felé közölni fogja?
márc. 24. 07:37
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
81%

Nem, nem fogja közölni.


És nem, nem fog vàltozni a stàtuszod jó eséllyel.


Randizz végre màs nőkkel, ne legyél papírkutya!

márc. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ramdizom más nővel, ezt tudja ő is, mikor meglátott minket együtt, folyamatosan minket nézett. A következő beszélgetésünknél érdeklődött felőlünk, hogy haladunk stb. Meséltem neki, láttam az arcán hogy lehangolt volt, gondolkodóba esett.
márc. 24. 07:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy nő akar valamit, akkor nem biztos, hogy közli, de ha közeledsz felé már nyíltan ő is fog feléd közeledni, viszont ha ő kijelentette, hogy csak barát vagy neki, akkor az már nem igazán fog változni. Keress mást.
márc. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj hülyét magadból, engedd el!
márc. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem csinálok hülyét, van kivel randiznom, jó pasi vagyok! Ezért is kérdeztem! Én nem fogok felé közeledni, ha akarna valamit gondoltam közölje, hiszen pár hónapja ő utasított el.
márc. 24. 08:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagy eséllyel úgy marad.... lehet, hogy ebben az esetben változott a dolog (ami néha előfordul... de azoknak az eseteknek egy része is azért, mert bántja az egóját, hogy nem sírsz utána a kispárnádbam vagy unatkozik), de ilyen esetben nőként mondom, hogy a nőnek kellene lépnie.
márc. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!