Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl "nyomulós" voltam ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl "nyomulós" voltam ez annak számít, vagy miért nem kellettem a pasinak szerintetek?

Figyelt kérdés

Nem értem a pasi reakcióját. Egy helyen nyaraltunk, láttam hogy folyton néz a srác, megkeresetem facebookon, majd ő írt rám. Elkezdtünk beszélgetni, de napi egy üzenezet írt és eltűnt, mivel nagyon tetszett és szimpatikus szivecskével like-tam a képét majd amikor írt ő is küldte a szíveket.

Három nap múlva nem jelentkezett, kérdeztem még egyet majd hagytam. Egy hétre rá írt de közben levette a profiljáról hogy egyedülálló. Kérdezett de már a válaszomat meg se nézte. Egy hónap múlva csak annyit írtam ha lesz kedve, ideje írhatna, írt is hogy most nagyon pörög az élete, de azért megkérdezte én hogy vagyok de már meg se nézte amit írtam.

Harminc felett vagyunk én értem ha nem tetszek valakinek, nem akar, nem vagyok szimpatikus. De nem így tűnt a való életben. Nekem az jön le, hogy azt hitte rá akarok tapadni, holott nagyon nem. Dolgozom, mellette tanulok és 100 km választ el minket. Én csak szerettem volna megismerni aztán majd alakult volna. Igazából jobban bánt, hogy nem kommunikál azt normális emberi módon is lehet közölni, hogy nem vagy az esetem, nem akarok kapcsolatot, vagy bármi más mert pl. én 3 évvel idősebb vagyok lehet ez zavarta...közben meg a vicc, hogy én pont attól féltem, hogy ha végre megtalálnám a párom az ő személyében, hogy fog beleférni az életembe, mert nekem most tényleg magamra is alig van időm. Hétköznap dolgozom, este tanulok, szombatokat egyetemen töltöm kb csak vasárnap van időm pihenni, feltöltődni, de igazából még vasárnap is tanulni kell annyi a tananyag. Egy felnőtt ember tudja hogy munka mellett tanulni marhára nem könnyű... Nagyon elszomorít, hogy olyan negatív hatást váltottam ki belőle hogy még azt is leszedte hogy egyedülálló a facebookon, hisz évek óta nem volt senkije (nem nyomoztam utánna ezt még egy családtagja szólta el mielőtt elkezdtünk beszélgetni) és mindig kitette a kapcsolati állapotát.

Köszi a normális hozzászólást, előre is, hát jólesett kiírni magamból ha már neki nem mondhattam el.



nov. 12. 07:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen mindegy az ok. Ha erdekelned keresne nagyon is valami miatt mégsem fogtad meg. Es ezt nem lehet kieriszakolni. Amugy a ferfi jobban ertekelik ha bekik kell megszerezni 1 not mint aki talcan kinalgatja magat. Ne pazarold ra qz idod. Te egurtad neki h keressen ha ugy van. Innentol kezdve rajta mulik
nov. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolnám, hogy túl nyomulós lettél volna. Ne magadban keresd a hibát!

Valószínű talált mást.

nov. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Aki ennnyire passzív az elején az nem sok jót ígér.
nov. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%

"Egy hónap múlva csak annyit írtam..."

-Minek ráírni valakire egy hónap múlva?🤨


Aki már amúgy is csak alig-alig válaszol, az olyanra nem is érdemes időt pazarolni. Szerintem igen, nyomulós voltál.


"megtalálnám a párom az ő személyében"

Ezt nem is értem, hogy mire alapoztad. Arra, hogy szívecskéket küldött?!

nov. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
41%

Mikor fogják már fel a nők, hogy a férfiak utálják, visszataszítónak tartják és menekülnek, ha egy nő elkezdi őket üldözni?Ha ő nem üldöz téged, akkor NEM KELLESZ NEKI.Ezt az egyet jegyezd meg amíg élsz, aztán jó lesz minden.

Majd biztos jönnek itt a lílúzer pasik, akik "imádnák", ha egy nő felszedné őket, de ők annyit is érnek.Egy valamire való férfi undorodik ettől.

nov. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
lúzer*
nov. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Hát pár napja kérdeztem hasonlót akkor mindenki azt írta hogy nem nyomulok ezzel, meg hogy nem gáz ha a nő "kezdeményez" egyébként ez még oly messze volt attól valóban hogy lehetne valami, még ha találkoztunk volna is lehet én mondom, hogy nem, ki tudja, pl cigizik én nem, de ez csak egy apróság.

Mindegy is köszi a válaszokat. Azt hiszem sikerült helyrerázódnom így, hogy kiírtam magamból. :)

nov. 12. 10:38
 8/23 anonim ***** válasza:
48%

Semmi baj sincsen azzal ha egy nő is kezdeményez.

Ez a csávó meg egy pöcs.

Valószínűleg van valakije, és nagyon messzi talonban próbál tartani, bár ennyi kommunikáció ahoz is szánalmas.

nov. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
#8 Semmi baj nincs vele, csak a férfiak többsége undorodik az ilyen nőktől a VALÓSÁGBAN.A gyakorlatban.
nov. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
33%

Valami volt a háttérben a pasival. Kár azt latolgatni, hogy mi attól hogy tudod neked nem sokban változik az életed. Ezért csak idő pocsékolás.


A probléma ott van, hogy nem hozott egyenes gerinces döntés, hogy akar e tőled valamit. E miatt felejtős pasi amúgy is egy ilyenre nem lehet számítani. Jobban jártál így!

nov. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!