Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet azt hitte felajánlkoztam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azt hitte felajánlkoztam?

Figyelt kérdés

Megkerestem egy pasit neten akivel korábban többször találkoztunk (utazás és munka kapcsán) de nem ismertük egymást. Mikor ő rám írt én eléggé el voltam havazva beszéltünk pár szót de a végén ő írta hogy utazik, amire csak azt írtam akkor "jó utat érezd jól magad". Erre abbamaradt a beszélgetés. Kérdeztem pár nap múlva tőle, hogy mikor jön haza, gyakran szokott e jönni erre csak annyit írt ritkán...majd én írtam neki hogy én hamarosan kiutazom munka miatt. Azt hittem majd kap az alkalmon hogy összefussunk amúgy én ismerkedésnek szántam de lehet ő azt hitte egy menetre kéne?

Mert utána még irtam neki hogy kint vagyok, de azt válaszolta ő most sokat dolgozik...tudom ez a hajó elment, de nem hagy nyugodni a dolog és nem akarom hogy könnyűvérü lotyónak nézzen. Nagyon rég volt pasim, iszonyat tetszik, ismerkedni akartam, de ezt lehet jól elbaltáztam.



jan. 24. 17:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

Sztem nem erdekli mit ajanlgatsz mit nem mit akarsz.

Jelenleg kisebb gondja is nagyobb ennél ugy néz ki.

jan. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%
Annyira te nem tetszel neki, hogy megerje buszozgatni vagy kocsilazni ide oda..
jan. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%

"Azt hittem majd kap az alkalmon hogy összefussunk amúgy én ismerkedésnek szántam de lehet ő azt hitte egy menetre kéne?"


Imádom, hogy egy csomó nő azt hiszi, aranyból vana p.ncija, és minden férfi minden mondatába szexet lát bele 😅

jan. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Igen sajnos...tudom. De elég elfoglalt, akkor minek indított el velem egy beszélgetést ha nem tetszettem? Unatkozni nem unatkozott szerintem...

Neki nem kellett volna buszozni meg vezetni mert én utaztam ki.:/ csak az ilyet nem értem, hogy minek ír rám, ha abszolút nem érdeklem és nem vagyok az esete. Utána meg én agyalok hogy mit rontottam el...

jan. 24. 17:47
 5/19 A kérdező kommentje:
3-as én nem szexet akartam, hanem Ismerkedni, pont ettől tartok hogy egy lotyónak gondol...pedig biztos egyhamar nem történne semmi előző pasim is majd fél évet várt rám. Nem fekszem le pikk pakk senkivel.
jan. 24. 17:48
 6/19 anonim ***** válasza:
57%
Hát kérdező el van havazva most ő és másik opcióként biztosan másokkal is ismerkedik. Szerintem az nem tetszett neki, hogy olyan könnyen kapható vagy és nem szexre értem. Elvetted a "munkája" részét neki: te vadásztál rá és nem fordítva. Kétségbeesettnek tűnsz.
jan. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
47%
4. Varoson belul is azert el kell jutni a -bol b-be valahog tehat utazni kell..
jan. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Akivel a nők ismerkednek (és nem csak hagyják magukat na jó alapon fűzni) azok kapósabbak minthogy várjanak és várjanak.
jan. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Kétségbeesettnek? :O

De hisz még én gondoltam hogy azt hitte le akartam koptatni, emiatt írtam rá utána hogy vegye a lapot...hát nem én írtam először rá, nem hiszem hogy tisztességes hogy valakivel beszélgetést kezdeményez aki amúgy nem érdekli esetleg nem is tetszik neki, vagy mert látja hogy jé érdekel engem akkor "megijed" és lekoptat mert jaj "nyomul a csaj, biztos kétségbe van esve" vagy mi? Nem értem a férfi logikát, amúgy meg 9-10 órát dolgozom naponta és rengeteget utazok, mellette újabb nyelveket kell tanulnom, én is elfoglalt vagyok, de sajnálom hogy megtetszett egy pasi és így jártam.

jan. 24. 18:26
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
De ha te el vagy foglalva ő miért nem lehet szintén? Egyáltalán hogyan gondolod az ismerkedést ha nincs időd ismerkedni rendesen?
jan. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!