Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire igaz az "alfa fux,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz az "alfa fux, beta bucks", hogy a csajokat kb. 30-35 éves korukig cserélgetik a vonzó csávók, aztán hozzámennek valami jól kereső csúnyához?

Figyelt kérdés

márc. 26. 22:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#8 Mi a helyzet a jóképű, nem vékony pasikkal? :D
márc. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Jó de én nem a kicsit csúnyákról beszéltem elsősorban. Amúgy megnéztem a lófejű osztálytársamat, nem is brit feje van, inkább Bihari Vikire hasonlít csak kevésbé gusztustalan proli vibe, csak a vonásai szerencsétlenek, de legalább igényes, van egy pasija szerintem, nincs megjelölve hogy kapcsolatban xy-nal de egy szülinapos képen elég intim helyzetben ült egy férfival, a csávó elég jól néz ki, ilyen tipikus menő fényképész fazon, jó haj, nyakában a Nikon, stb. Amúgy azt leszámítva, hogy nem a legszebb nő, iszonyú pozitív kisugárzása volt mindig, nem ilyen mufurc pitsa de nem is az a feltűnésért vihogó idióta, csak simán boldog.

Na de vannak nála rondább nők is, ők huszonévesen sem szexeltek alfákkal valószínűleg, egy rakás csúnya nő egyáltalán nem szexel senkivel, csak ha összejön valami komoly, ők is gyakran sokáig szűzek, csak nem sírják tele a netet ezzel.

márc. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, úgy tapasztalom hogy teljesen valós a feltételezés, de általában szoktak hozni magukkal 1-2 (alfáktól szült) gyereket is beleülni a kézbe
márc. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Van az a típusú nő, tény és való. De az a férfi, aki ilyen nők után vinnyog, az ugyanolyan alja személyiség. Mert akkor látszik, hogy kb. csak a külső érdekli a nőben.


Én pl. most vagy 34 éves. 23 éves koromban volt először párkapcsolatom (szex is vele volt az első), az illető nem volt gazdag, közízlés szerint jóindulattal átlag (de nekem tetszett, az volt a lényeg)... hosszú, együttélős kapcsolat 29 éves koromig. Aztán 5 év szingliség, no szex. Aztán most van újra párom, jobban is néz ki objektíven / közízlés szerint, mint az előző.

És nem én vagyok egyedül hasonló.

márc. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!