Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elkerülő kötődési típus,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkerülő kötődési típus, hogyan segítsek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tanácsot szeretnék kérni azoktól a nőktől, akik a címben említett típusba tartozó férfival alakítottak ki kapcsolatot és vagy tart még, vagy újra összejöttek vele miután elhagyta őket.


Nagyon megszerettem a volt barátom, aki 1,5 évvel idősebb nálam. Most tavasszal lesz 29, én pedig 28 nyáron.


Két évig voltunk együtt és hamar észrevettem, hogy milyen is ő valójában. Én mindig bevallottam az érzéseim, kezdeményeztem a kommunikációt. Az, hogy ő szeretett engem, az nem kérdés. A cselekedetei mindent elárultak.


Ennél a típusnál sajnos ott van a gyermekkori trauma, ami miatt elkerül az elkerülő.


Amikor sírtam, ő mindig megijedt és befogta a számat. (Akkor is, ha csak ő és én voltunk a szobájában) Albérletben élt akkor a lakótársaival.


Valahányszor azt mutattam, hogy fáradt vagyok, vagy valamin picit megsértődtem, akkor mindig arra kért, hogy ne rontsam el a hangulatot. Amikor őt kérdeztem az érzéseiről, egyszerűen lefagyott.


Ő mindig a pozitív dolgokat mutatta a külvilág felé is és előttem sem viselkedett másként az elején.


A szájbefogós dolog után rengeteg más jel volt, ami arra utal, hogy őt vagy elhanyagolták, vagy igen szigorúan nevelték. Nagyon hosszú lenne ezt mind kiírni és én tényleg csak a tanács miatt írom ezt a posztot.


Mielőtt elhagyott, én 3x szakítottam vele és másnap mindig írt, mintha meg sem történt volna. Mindig így oldotta meg a legkisebb konfliktusainkat is, hogy másnapra el is felejtette, nem is engedte, hogy megbeszéljük.


Nagyon okos egyébként, az egyetemen is olyan képzést választott, ami elég seggelős, de már lediplomázott.



Van esély rá, hogy az ilyen férfi megnyugodjon és azt érezze, én nem fogom irányítani?+ Én nem veszem el az ő szabadságát?



márc. 31. 15:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

"Amikor sírtam, ő mindig megijedt és befogta a számat."


Az ilyen elmebeteget ott és abban a pillanatban kell otthagyni 😵

ápr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!