Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért reagál így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért reagál így?

Figyelt kérdés
Megszakadt köztünk a kapcsolat egy lánnyal mert többet éreztem iránta a barátságnál de ő nem és ez így nekem nem volt oké... Próbálkozgatok más lányoknàl de sajnos egyik sem vált ki belőlem semmit hiába aranyosak és jófejek. Ezt tudja az a lány. Mármint hogy ismerkedek és néha összejövök valakivel. Mostanában ez nagyon elkezdte dühíteni és sokszor mutogatja hogyan verné szét a fejem 😄😄. Miért reagál erre az egészre így? Mit érdekli hogy kivel mit hogyan próbálok?
márc. 31. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Női hiúság. Attól tart hogyha másba szeretsz belé, más után kajtatsz akkor utána már nem fogsz. Te belőled (is) nyeri az önbizalmat. Egófényezésre vagy jó neki.
márc. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem csak belelatod. Egyebkent elso nincsen igazad. Ha korabban is baratok voltak, es a masik hirtelen eloall azzal, hogy o tobbet akar , azert az teljesen mas tema.
márc. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Olvastad tovább mit írt a kérdező? Elutasította őt és mégis zavarja, hogy más lányokkal ismerkedik.

Ha ő tényleg jó barátja lenne akkor nem zavarná, hogy ismerkedik hanem kifejezetten megkönnyebülne, örülne neki.

márc. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Es tudod te azt, hogy valoban zavarja , vagy csak a kerdezo latja bele? Szerintem az utobbi. Gyakran ezzel vigasztaljak magukat.
márc. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Nekem is vannak fiubarataim volt nem egy, aki szerelmet vallot , es nem azert akartam, hogy megmaradjon a baratsag, mert egofenyezes, hanem azert tobb eves baratsagoknal ez mas. De volt olyan is, hogy miutan visszautasitottam o kezdett el hulyen viselkedni es uazzal kert szamon , mint a kerdezo, holott engem hidegen hagyott az egesz.
márc. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Mostanában ez nagyon elkezdte dühíteni és sokszor mutogatja hogyan verné szét a fejem 😄😄"


Ezt hogyan lehet félreérteni?

márc. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Így van. Ebben nem látok bele semmit. Amikor valaki mutatja neked a levegőt ütve hogy hogy verdesne beléd abba hogy lehet mást látni??? Vak és süket azért nem vagyok csak fel tudom már fogni mit látok és hallok... És igen. Ő nem akart tőlem többet mégis dühíti ez az egész. Volt olyan mikor elkezdtem egy lánnyal beszélgetni ismerkedni és pont ott volt utána ràtapadt a csajra és egyfolytában vele kellett lebzselnie nehogy az én közelembe kerülhessen
márc. 31. 17:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Én többé nem találkoznék azzal a lánnyal...
márc. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!