Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy fiú így reagál egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú így reagál egy helyzetre, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Barátok vagyunk, ő foglalt, én szingli. Viszont vannak olyan helyzeteink, amikor szinte tapintható a kémia köztünk. Sokat lógunk együtt, talán ez is lehet az oka hogy kicsit közelebb kerültünk egymáshoz. Múltkor zh-ra együtt készültünk és utána szájrapusziztunk. Később otthon rám jött a depi hogy szeretem de nem lehet az enyém és írtam neki Messengeren kissé kiborulva ahol próbáltuk megbeszélni.A lényeg az hogy a szerelmemet nem tudja visszonozni olyan szinten ahogy én érzek iránta, de benne is megindult valami irányomban, érez irántam, de nem tudja mit pontosan. És hogy tartsunk szúnetet, ne is beszéljünk lár hétig. Szerintetek ezt a valamit komolyan kéne vennem vagy folytatni a párkeresést máshol? És miért akarhatott szúnetet tőlem?

2022. dec. 7. 07:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Mert egyáltalán nem tetszel neki, és elege van a nyomulásodból.
2022. dec. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akkor miért mondta hogy tetszem neki?
2022. dec. 7. 08:02
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor másképp mondom: nem akar tőled semmit, mert foglalt.
2022. dec. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De akkor miért mondta hogy érez valamit, azt meg végképp nem értem hogy miért kell szünet?
2022. dec. 7. 08:05
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
"de nem tudja mit pontosan" xd
2022. dec. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ezt mondta tényleg hogy nem tudja mi az a valami, nem tudja körülírni
2022. dec. 7. 08:08
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Párkapcsolatban él, eleve hülyeség volt közel engedned, mert most piszkosul szenvedni fogsz. Tanulj belőle és ne utazz párkapcsolatban lévő férfiakra, mert ismét ez lesz a vége!
2022. dec. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Talonnak jó vagy.
2022. dec. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
20%
Megszolalt a lelki ismerete. Testi vagyat erez . Hs lefekudne veled a ferfi radarjai tudatnak hogy nem szerelmes beled, es meg jobban fajna, kihasznalva erezned magad. A kis srac meg korrekt is , mai fiatalokhoz merten ami fura.
2022. dec. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
#9 hihetetlenül korrekt a barátnőjével szemben is, elismerésem:D
2022. dec. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!