Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ferfiak! Volt nektek a szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Volt nektek a szerelem elso latasra? Hogy tudtatok egyszerre beleszeretni valakibe?

Figyelt kérdés
márc. 31. 21:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Én nem tudok külső alapján szerelmes lenni.
márc. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
Nem létezik szerelem első látásra, de még huszadik látásra se. Először vonzalom, majd kémia alakul ki, az a fellángolás és abból talán kialakul a szerelem. Ami tart átlag szerint 2,5-3 évig. Azt felváltja a szeretet.
márc. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Másnapos Sárkány ***** válasza:
85%
Még nagyon régen 17-18 lehettem. Inkább hívnám hirtelen jött erős fellángolásnak, mint szerelemnek. Ez a tipikus ránéztem és meghaltam érzés volt, annyira elvarázsolt, úgy éreztem magam mint akit bedrogoztak. Pedig így visszagondolva nem is mondanám egy fúú de bomba nőnek, persze szép leányzó volt, de na... fogggggalmam nincs miért váltott ki belőlem ilyet.
márc. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Én szinte az első beszélgetés után belestem a feleségembe. Nem is mertem töllem megkérdezni lesz-e a párom. De nem azt első látásra volt a szerelem.
márc. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
OFF: paranoiás gondolatok és Másnapos Sárkány, ti kb mindenhova kommenteltek :D Én Sárkányról eddig azt hittem hogy nő. P.G. te milyen nemű vagy? Esetleg a korotok eláruljátok? Amúgy nekem már az is megfordult a fejemben, hogy ti vagytok az oldal adminjai, és azért írtok mindenhova, hogy pörgessétek a kérdéseket :D
márc. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Másnapos Sárkány ***** válasza:
85%

#5

Köszi... miért hittél nőnek? Ez most eléggé rosszul esett :(

Nem, nem vagyok admin, csak veterán GYK-s. Néha ráfüggök az oldalra, aztán eltűnök hónapokra. Na nem nehéz kitalálnod most melyik szakaszban vagyok... :D Amúgy meg mások is vannak akik mindenhova kommentelnek, csak nem nyilvános a nicknevük. :) Aki vezeti a ranglistát szexualitás kategóriában, az már évek óta ott csücsül az első helyen. :D Akárhányszor ránéztem az elmúlt években, mindig ő volt az első.

márc. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
még Senior Séfet szoktam látni, meg Grízestésztát. Én kb 2 hónapja függtem rá az oldalra, gondolkozok én is azon, hogy kiteszem a nevem :D Mostanában egyre többet kommentelek kb már mindenre, és szeretném, hogy megismerjenek. Egyébként fogalmam sincs mennyi idős lehetsz. A sárkányból tippeltem a nőre. Házas nőre :D
márc. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Másnapos Sárkány ***** válasza:
83%

#7

Tedd ki nyugodtan. :D Max arra készülj, hogy ha valaki nem bír, akkor le fog pontozni mindenhol. Lepontozó maffia működik az oldalon XD De szerintem így jobb válaszolgatni. Régebben sokkal több embernek volt kint a neve.

márc. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%
Elsőre kedveles, szimpatia alakulhat ki vagy valami nem evilági erzes de az ritkabb mint a feher hollo.
márc. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
46%

Első látás, max, hogy vonzó e külsőre.


A többi akkor jön ha elkezditek megismerni egymást

márc. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!