Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak akik beleszerettek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik beleszerettek a szeretőjükbe?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy férfi, aki kb 5 éve tűnt fel az életemben, akkor találkoztunk először, és azóta sem tudtuk elfelejteni egymást. Neki akkor felesége volt, és van egy tizenéves lánya. Illetve nekem azóta van egy nagyon döcögős párkapcsolatom, aminek tudom, előbb-utóbb vége lesz. Ők végül tavaly elváltak.. Nos, néha néha írt ez a férfi, hogy hiányzom és nagyon tetszek neki. Más városban élünk, így csak párszor futottunk össze eddig néhány kultúrális eseményen. Neki azóta lett kapcsolata, de ennek ellenére folyton érdeklődik utánam..és múltkor is írt, hogy nagyon tetszem neki..az lenne a kérdésem elsősorban férfiaktól, hogyha mondjuk eleinte csak vágyat éreztetek valaki iránt, és megakartátok szerezni, mert pl jó nő, de közben volt valakitek, akkor utána beleszerettetek? És akkor léptetek? Vagy megmaradt szeretői viszonynak? Köztünk egy korkülönbség is közbe játszik, én 30 vagyok, ő 47. De engem ez nem zavarna. Viszont nem tudom, félek a tűzzel játszanék, mert ha beleszeretek, ő pedig csak a fiatal, jó csajt látja bennem, akkor az rosszul esne..nem akarnék megint csalódni. Azt hozzáteszem, hogy természetesen akkor lehetne köztünk valami, ha kiszálltam ebből a már semmilyen kapcsolatomból.

febr. 18. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Te is csak a szexet lásd a dologban és nem lesz baj
febr. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy #1 is írta!
febr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
A pasik foleg az idosebbek, pont nem a szerelmet kergetik es a kötöttséget hanem az ellenkezőjét.
febr. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Először rendezd a kapcsolatokat. Ha már most tudod, hogy semmilyen akkor szállj ki belőle. Adható ennek a pasinak is egy esélyt, de ilyen fiatalon meg számtalan lehetőséged van.
febr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Kb. 100%, hogy részéről ez csak a szexről szólna. Ha ez neked is megfelel így, akkor hajrá, bár ha csak szex, arra lennének független pasik is...
febr. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21%
Dragam, o nem szerelmes beled... Biztos, hogy kivan megakar dugni, de nekem egy opcionak tunsz.
febr. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nyilván tudom, hogy csak azt akarja, de idővel hátha belém szeretne, én csak ebben reménykedem nagyon kicsit :))
febr. 21. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!