Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon beleszerettem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon beleszerettem, vagy csak fellángolás?

Figyelt kérdés

Nagyon hülye dolog ez, 4 éve vagyunk munkatársak, mindig is megvolt köztünk az a bizonyos kémia, de kb tavaly óta ez csak erősödik. 9 éve kapcsolatban vagyok és a párom klasszisokkal jobb ember a kollegámnál, vannak hibái mint bárkinek, de ezekkel együtt is nagyon szeretem. Nem hanyagolom el, sok energiát teszek abba, hogy ne laposodjunk el mégjobban, mégis a napjaim nagyrészében a másik férfira gondolok és ez kikészít.

Ez az érzés néhol gyengébb, néha nagyon felerősödik, folyamatosan próbálom magam észérvekkel meggyőzni, hogy ő miért nem nekem való és valószínű csak az izgalom és az ismeretlen miatt férkőzött be ennyire a napjaimba. Sosem voltam mással a páromon kívűl, 17 éves korom óta vele vagyok, talán ez is egy indok lehet a viselkedésemre.

Sosem mondtuk ki a kollegával a dolgokat, csak flörtölni szokott, rengeteget érdeklődik felőlem és úgy teszünk, mintha csak nagyon jó barátok lennénk. Csomószor előfordult, hogy azon kaptam, hogy bámul vagy húzza az időt, később pedig felajánlja, hogy hazavihessen.

Fizikailag rettenetesen vonz, és sok olyan tulajdonsága van, ami a páromból hiányzik és mindig is zavart. Emellett viszont nagyon forrófejű és a párkapcsolathoz való hozzáállása sem tetszik, sokszor füllent dolgokban, hogy jobb színben tűnjön fel előttem.

Jelenleg annyit teszek, hogy a rossz tulajdonságait mantrázom magamban és várom, hogy találjon magának valakit, szálljon el végre ez a rózsaszín köd. Volt már valaki hasonló helyzetben? Mit tudtatok tenni ellene?



jan. 30. 06:38
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Ez nem szerelem, hanem testi vágy. Pláne, hogy erős, mivel olyan tulajdonságokkal rendelkezik, amivel a párod nem.
jan. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:
100%
A sosem volt màs pàromnàl egyértelmű volt a dolog...
jan. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Ki kellett volna élned magad. Előbb utóbb vagy vele vagy mással fogsz lefeküdni hiába jó a párod.
jan. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Ez már nemcsak testi vonzódás hanem obszeszív állapot és azért, mert még mindig a közeledben van, valamint azért, mert a párod már nem elég neked jó ideje. Ha most ezt a férfit ki is ütöd a fejedből valami csoda által jön más férfi, aki iránt vágyakozni fogsz, sőt még belé is szeretsz.

Az a "probléma" hogy nem élted ki magad, egyetlenegy partnered volt és a csábítás állandóan jelen lesz az életedben mellette.

A párod is így érez más nő iránt egyébként, vagy fog.

Normális hiszen a szerelem elmúlik, sőt a ti esetetekben már még a kémia se a régi.

Szóval megteheted azt, hogy a pároddal feldobjátok a kapcsolatot szex és mindennapok során és fel is mondhatsz hátha segít, de ha nem fog inkább szakíts vele, mert csalod érzelmileg (- fejben szexuálisan) 4 éve.

jan. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az újdonság varázsa miatti izgalom. Megszoktad, hogy a pároddal vagy, és most egy másik férfi izgat. Szerintem ilyen fellágolás féle nálad. Koptasd le, mondd, hogy inkább ne beszéljetek, meg kerüld el. Ha majd más nőknek szeretné csapni a szelet, akkor könnyebb lesz őt felejteni.
jan. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Tavaly nyáron volt a mélypont, amikor inkább azt mondtam egy nagyon rosszul sikerült közös vakáció után a páromnak, hogy jobb lesz ha egy kicsit különválunk és nem kommunikálunk egy ideig. Nem kötöttük időhöz a dolgot, csak látni akartam milyen nélküle. A munkatársamat nyílván ekkor se tudtam elkerülni, de nagyon hidegen bántam vele is. Végül három hét után hazamentem, nagyon hiányzott a párom és az életem. Mostanáig nem is igazán volt gond, úgy éreztem nincs mitől parázni, minden újra a régi. Most viszont újra kezd visszatérni a rémálom.

Nem akarok vele se ilyet játszani örökké, tisztában van mindennel és mindketten úgy gondoljuk, hogy munkával még visszahozható a dolog, főleg úgy hogy szinte biztosra tudom, hogy a másik sem tenne boldoggá hosszútávon. Van pár dolga ami miatt összeférhetetlennek tartom magunkat.

Valószínüleg tényleg csak az van, hogy hiányzik az újdonság érzése, és ki kellett volna élnünk magunkat, de mostanáig annyira jó volt minden, hogy eszembe se jutott soha, hogy nem vele fogom végezni. A munkatárs meg folyamatosan jelen van, ingerel, ezer jelet küld nap mint nap és mivel nekem sem közömbös, be tudott mászni a fejembe.

jan. 30. 14:05
 7/9 anonim ***** válasza:

Javaslom, ezt beszéld meg őszintén a pároddal. Mélyen tisztellek azért, hogy felméred a helyzetet és urakodsz magadon.

Szerintem mindenki életében van olyan, hogy a párja mellett nagyon erős testi-lelki vonzalmat érez valaki iránt. Erősnek kell lenni, ha tiszteljük és szeretjük a párunkat, vele képzeljük el.


Sokan sajnos ilyenkor hajlamosak a párjuk minden rossz tulajdonságát elővenni, vitákat generálni, hogy enyhüljön a lelkiismeretük.


Kolleganőddel is őszintén meg kell beszélned, hogy ne közeledjen feléd.

jan. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7. Lehet kétértelműen fogalmaztam, én vagyok a nő. 😁

Sajnos tavaly én is abba a hibába estem, hogy csak a rosszat láttam a vőlegényemben, csak azokat a hibákat, amik a másikban nincsenek meg. Azóta ezeket átbeszéltük és ő is a maga módján igyekszik változtatni értem amiért nagyon büszke vagyok rá.

A kollegával nem szeretnék belemenni egy ilyen beszélgetésbe, úgy érzem hogy ezzel csak mégnagyobb jelentőséget adnék neki és még valóságosabbá válna ez a dolog köztünk.

Nem tudom, hogy a nagyszüleink hogy oldották meg, hogy egész életükben ugyanazzal az emberrel voltak, hogyan álltak ellen a kísértésnek, az enyémek pl sehogy. 😆

jan. 31. 05:47
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
Itt és most ünnepélyesen megígérem neked, kérdező, hogy ha egyszer VALÓBAN szerelmes leszel, azt nem fogod megkérdezni!
jan. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!