Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az normális, hogy az ingerküsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy az ingerküszöbön brutál magas lett? Gimis koromban kb. minden lányba szerelmes voltam, aki csak egy kicsit is adott magára meg nem volt valami látványos defektje. Ma pedig jó, ha 100-ból 5 lány/nő néz ki jól a szememben.

Figyelt kérdés

Ki tapasztált hasonlót? Nagyon válogatós lettem, félek, hogy a vesztembe fogok rohanni hiába adok nagyon magamra. Nem értem mi van, nem értem mi történt.

Mostanában kicsit unatkoztam, úgyhogy felmentem photofeelerre, és a lányok 90%-ára benyomtam, hogy szimplán nem vonzó, a rateme.lv oldalon 10-ből 3-4-eseket osztottam nőknek az esetek döntő többségében. A legmagasabb osztályzat, amit adtam is nyolcas volt. Nem szivatásból, én tényleg így gondolom, hogy ez a reális pontszám.

Erre az első kapott szavazatom kilences. Meghaltam a röhögéstől. :DDDD


Nagyon félő, hogy ez visszaüt.


Férfitársaim válaszára lennék elsősorban kíváncsi.


márc. 31. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
valtozik az izlese az embernek valmennyit, ez termeszetes szerintem. Ami nalam ezt okozta hogy egyre kevesebbet kerultem nokkel interakcioba.. ha sokat vagy otthon akkor elkopnak bizonyos dolgok es atformalodnak.
márc. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem igazán jó irány. Ráadásul csak a külsőre vonatkozóan írsz meg az online térben látott nőkről. De mi a helyzet a való életben a valódi nőkkel, akikkel találkozol?

Az a része teljesen rendben van, hogy nem mindenki tetszik, meg nem mindenki szimpatikus. Az viszont nem szerencsés, hogy az ingerküszöböd nőtt, főleg ennyire szélsőségesen.

Gondolom, kapcsolatod egy jó ideje nem volt.

ápr. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Való életben is pont ugyanez. Nagyon kevésre mondom azt, hogy határozottan szép.
ápr. 1. 07:55
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem nem racionális, szóval nem egy hibátlan nő fogja elrabolni a szíved.
ápr. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a normál kamaszkorban és felnőttként is. Amikor elkezdenek tombolni a hormonok, kb mindenre ráizgul az ember, felnőttkorára viszont megtapasztalja, hogy a vonzerő egy összetett dolog, ahhoz, hogy valakit jó nőnek tartsak, édeskevés, hogy jó segge van, amire ráhúz egy miniszoknyát, meg kék a szeme, az összbenyomás lesz a döntő, a személyiség, a stílus, intelligens tekintet, az öltözködés, a kisugárzás. Ez a fotópontozás viszont nagyon debil, gyerekes dolog.
ápr. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Fotópontozás csak mellékszál, hogy érzékeltessem mi a helyzet.


Valóban összetett dolog, összbenyomás a döntő, de aki a "külső szűrőn" nem megy át azzal nem tudsz mit kezdeni...

ápr. 1. 10:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Általában a férfiak és a nők is egyszerre egy ellenkező neművel tartanak fent kapcsolatot. Neked sem kell hogy tetszen senki más azon az egy nőn kívül akivel összeállsz párba. Szerintem feleslegesen bonyolítod ezt a dolgot magadnak.
ápr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hm, nekem tiniként kizárólag szőke/kékszemű fiúk tetszettek. Most már a sötét hajú/szemű férfiak is.

Változik tényleg az ember ízlése többségben.

Szerintem az a baj veled, hogy a külsőre koncentrálsz és ha már nem bejövős akkor már annyi. Pedig nem minden a külső. Talán olyan nőre indulsz be aki nem lesz az eseted. Úgyhogy inkább járj nyitott szemmel.

ápr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen lettem felnőttkoromra. Hónapok telnek el, hogy egy olyat férfit sem látok aki elérné az ingerküszöbömet. Ha szökőévente látok olyat aki teljesen rendben van, azt pofátlanul megbámulom. (37 éves nő)
ápr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!