Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit lehet venni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit lehet venni egy nő szülinapjára ami nem drága, de mutatja a törődést?

Figyelt kérdés
Két hónapja ismerjük egymást, még nagyon a kapcsolat elején vagyunk, pont csütörtökön mondtuk ki, hogy együtt vagyunk. És meghívott holnapra a családjához locsolkodni. Tehát a szüleit is bemutatja nekem. Pénteken volt a születésnapja, akkor telefonon felköszöntöttem. Csak szeretnék neki valami tényleg kedves ajándékot vinni. Viszont nem spúr vagyok, csak egyszerűen nem igazán van pénzem sajnos. Vettem neki egy könyvet, amit mondta, hogy nagyon szívesen elolvasna, mert a második része egy olyannak ami nagyon tetszett neki. És gondolkoztam egy csokron is de szerintem ez már így 10.000, és tényleg, bármennyit szívesen ráköltenék, de ugye még nem kaptam fizut, szóval viszonylag szűkösen vagyok éppen. Valamint nyilván a szüleire is szeretnék jó benyomást tenni, talán az anyukájának is kéne vinnem egy csokrot. Mégis ők főznek, tojást csináltak, vendégül látnak. Mi a véleményetek? Mind a két oldal érdekelne! Nagyon köszönöm! 20F

ápr. 1. 01:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudni kéne, hogy áll a növényekkel. Egy kisebb cserepes virág szerintem mindig jobb döntés, mint a vágott. Tovább megmarad, ha nem notórius gyilkos a csaj, mint én :D vannak, akik képtelenek életben tartani egy növényt hosszabb távon, de a többség szereti őket.

Én a könyv mellé valami kis cserepest vinnék, ahogy az anyukájának is. Meg egy bort.

ápr. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%

Vendégségben: 1 üveg bor, 3 szál virág a háziasszonynak, 3 szál a születésnaposnak.

Ez a minimum.

ápr. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Cserepeseket tényleg kapsz olcsón. Egy kertészetbe menj el ahol nagy a választék, ne ilyen kicsi kis virágboltokban nézelődj, mert ott minden tripla áron van.

Ha nincs pénzed, bort inkább ne vigyél, nem hiszem, hogy a szülőket lenyűgözné a LaFiesta és társai :DDD

ápr. 1. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
2 hónapja azért valamennyire ismerned kéne. Nekem nem kéne személytelen fikusz. Megalázóbb, mint a semmi.
ápr. 1. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
Húsvétra vettem a rosmannban 9-ről 4-re leárazott 30ml -es parfümöt.
ápr. 1. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

20 évesen még szinte gyerek vagy. Hány éves a "nő"

Gondolom egy még fiatalabb lány. A könyv bőven elég, mellé egy desszert vagy egy-három szál szép virág. Tavaszi virág, pl nárcisz is nagyon kedved.

Szülőknek egy bor, egy csokor virág elég. Nem vagytok még annyira rég együtt, hogy en él több kelljen.

ápr. 1. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A könyv, amit szívesen elolvasna, az abszolút jó ötlet, személyre szabott, és mutatja, hogy odafigyeltél rá, amikor beszélt róla, és megjegyezted. Én is szeretek olvasni, hidd el, hogy ez egy szuper ajándék, sokkal jobb, mint valami drága, ámde személytelen dolog.
ápr. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha pesten vagy, aluljároban öreg nénitől vegyél virágot,az sokkal olcsóbb.
ápr. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Én is mindig jobban örülök egy virágzó cserepes növénynek, mint vágott virágnak.
ápr. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Vittem két ültetett ilyen nárciszt azt hiszem. Egyet a barátnőmnek (a könyv mellé), egyet az anyukájának, és egy kékfrankost az apukának, az szerintem nem rossz bor. Jól sikerült szerintem, kedvesek voltak.
ápr. 2. 03:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!