Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szerelmes vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Egésznap ő jár a fejembe, a gondolataim mindig ugyan azok hogy miért nem kellek neki eléggé miért csak szexre kellek neki. Közbe haragszom rá emiatt mert nem látja bennem a nagybetűs nőt és haragszom magamra is mert nem tudok beletorodni hogy nem kellek, hogy nem hiányzom neki úgy Mint ő nekem. haragszom magamra mert lemegyek labtorlobe. Hogy próbálom megjavitani a kapcsolatunkat de csak a lejtőn megy lefelé napról napra.

Tudom hogy az lenne a megoldás h tudatosítani magamba h megtettem mindent és próbálok csak annyit beletenni amennyivel éreztetnem vele h neki kell keresni Mer jelenleg többet írok neki többet érdeklődők felőle többet keresem a társaságát, így legalább látna h már nem vagyok 1 csicska akinek körülötte forog az elete, meg büszke lennék magamra h nem hagyom h futok utána. Mert úgy vettem észre amióta jobban próbálok felé közeledni ő úgy tavolodik



ápr. 1. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagy szerelmes, te mániákus vagy. Fogadd el, hogy nem kellesz, ne írj neki, hagyd békén!
ápr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ne írj neki többé. Legyen egy kis önbecsülésed, kérlek. Te idealizálod azt ami sosem volt...
ápr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szerelmes vagy bele, de hogyha ő így viszonyul hozzád, akkor lényeges dolgokban nincs meg köztetek az összhang, tehát számold fel a kapcsolatot még akkor is, ha most fájni fog. Inkább most fájjon, mint később, amikor a kapcsolatotokra rámegy pár hónap (év), jönne egy gyerek és akkor tudatosítanád magadban, hogy szakítani kellene. Kell ez neked?
ápr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes is vagy, ugyanakkor megszállott. Tudom, hogy fájó érzés, amikor nem kellesz, ennek ellenére tovább kellene lépned, önmagad iránti tiszteletből is. Továbbá megérteni, hogy a másiknak is vannak határai.
ápr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!