Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha van egy kiszemeltem aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy kiszemeltem aki számomra ismeretlen, ha írnék neki egy levelet az szerintetetek ciki vagy cuki?

Figyelt kérdés

nov. 22. 01:27
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

Hát régen a szerelmes levél az udvariassági formák miatt könyebb volt és valószínűleg mindenkinek tetszett. De a mai világban nem hiszem, hogy mindenki a kedves, szerelmes levelet író srácot szeretné magának.

Szerintem egy ismeretlennek ilyet írni rizikós. Mással inditanék.

nov. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem is keress inkább más módot. Még ismerősnek is húzós lenne levelet írni, nem hogy ismeretlennek
nov. 22. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Nekem már az nem tetszene hogy annyi sincs benne hogy elém álljon és így "bújkálva" neki kezd írogatni.


Én pl tetszem a melohelyen egy pasinak, napont találkozunk, de messengeren írta hogy bejövök neki, egy felnőtt férfitol nem vártam volna azt hogy így fog indítani hogy juj inkábn messengeren írja mert be van sz.rva.

De még egy ovodás is képes a szemébe mondani bárkinek bármit

nov. 22. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Levelet? Mármint Messenger üzenetet? Azt írhatsz, de levelet könyörgök ne írj senkinek 2023-ban :D
nov. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az olyan cukííís tud lenni :)
dec. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!