Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mindig az aktuális szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig az aktuális szerelmet érezzük a legszebbnek, legerősebbnek, legmélyebbnek?

Figyelt kérdés
Valahol itt az oldalon olvastam egyszer ezt a véleményt. Lehet benne valami? Pl. ha az exeinkkel összehasonlítjuk a jelenlegi kapcsolatunkat (amennyiben tényleg szerelmesek vagyunk az aktuális illetőbe), akkor valóban azt érzi az emberek többsége az eddigi legmélyebb szerelemnek?

ápr. 2. 00:38
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem feltétlenül..
ápr. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig így volt, de most egy ideje szingli vagyok az utolsó kapcsolatom óta és nehéz elképzelni, hogy egy idegennel majd ugyanazt érzem, mint az előzővel az elején. Mert azóta csak fellángolásaim voltak, de semmi olyan, amit el akartam volna mélyíteni.
ápr. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
nekem volt olyan no akibe nem voltam szerelmes meg is az volt a leghosszabb kapcsolatom, elotte 2 szerelem volt.. a szerelem es a kapcsolat nem mindig jar parban..
ápr. 2. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem, sok olyan esetet ismerek, ahol a nők már megházasodtak, de nem életük szerelmével. Dobták őket és még mindig vágyódnak azok a férfiak után, akit nem tudtak megtartani. Ez sokszor egy keserű pirula, aminek az ízét csak az idő mossa el.
ápr. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

Én soha.

En mindig azt látom hogy minden más pasinak jobban kellek mint az épp aktuális barátomnak.

Errol kerdésem is volt hogy miert csak addig értékelik a nőket mig hóditani kell.


Randikra hivnak étterembe kusznak másznak kaparnak de ha vele járok, akkor meg sehol semmi ilyen, vitatkoznak kritizálnak kifele kacsintgatnak.

Szakitás után pedig megint kúszás mászás.


Kapcsolatban is legyek elérhetetlen meg aki először randizik a pasijával? És húznom kéne a szexet hogy vadászhasson, tehát kapcsolatban is játszam azt mintha nem lennénk abban?

ápr. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
5. Mert nehez a szemelyiseged.
ápr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Sok mindentől függ. Élethelyzet, te léptél-e ki az előző kapcsolatból, az első milyen nyomot hagyott benned.
ápr. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Általában igen, hisz mindig mindenki mondja, hogy "egyetlenem", "szerelmem", stb.
ápr. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!