Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A természettudományos ismeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A természettudományos ismeret flex (vagányság) az ismerkedésben?

Figyelt kérdés

[link]


A fenti képen a Nobel-díjas Richard Feynman látható. Szerintem nagyon vagány ez a kép. Ahogyan a háttérben ott van a tábla, és rá vannak írva a bonyolult számítások, amiket egy "halandó" nem ért.

Feynman azonban nagyon is értette.


ápr. 2. 19:20
A kérdező szavazást indított:
Flex
Nem az
11 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Attól függ kinél.
ápr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem az.
ápr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Van aki ugy van vele hogy nem a hülyeségeket kéne irogatni meg ilyenekkel foglalkozni hanem elkéne menni dolgozni.
ápr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
matek , streber szakkorben meno max.. halando embereknel akik tobseget teszik ki ezek csak idegesito bolondsagok.
ápr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Én is a számok nélküli matektől nedvesedem.
ápr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#3


"Szerintem az egyik legkényelmesebb munka olyan szempontból, hogy fizikai megterhelést egyáltalán nem igényel, kell hozzá egy ceruza, egy toll – élesebb elméjűeknek még arra sincs szükségük, hanem csak fejben mindent végiggondolnak – nekem még nagyon fontos egy kényelmes fotel, de igazából semmi másra nincs szükség. Nem szükséges például semmiféle intézmény a háttérbe, az egészet lehet mindennemű körülményektől teljesen függetlenül is művelni. Az eddigi legjelentősebb eredményeimet úgy hoztam ki, hogy éppen rám sütött a nap valami vízparton." (Major László)


[link]

ápr. 2. 20:01
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Aki erre vevő, akit érdekel, annál imponáló. Sztem az emberek többségének ez önmagában nem vagány / szexi, max. pluszpont, ha alapetően vonzónak tartják az illetőt... sőt van akinél kifejezetten lelombozó (vannak elég egybites emberek, azok a típusok, akik azzal menőznek, hogy életükben nem olvastak egy könyvet sem).
ápr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
Emberben lenyűgöző, párkapcsolatnál semmit nem számít.
ápr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#7


Szapioszexuálisoknál mindenképp izgató, ez tagadhatatlan.

De amint látom, az átlag embernek ugyanmindegy.

Na, ezért mondta nagyanyám, hogy "magadnak tanulsz".

ápr. 2. 21:00
 10/15 anonim ***** válasza:
61%

Lepontozhattok, de aki úgy ismerkedik, hogy szempont, hogy milyen megoldóképleteket tud a másik, az nagyot fog taknyolni.


Nagyi bölcs volt.

ápr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!