Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hazassag 20 ev korkulonbseggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazassag 20 ev korkulonbseggel? Megbantatok?

Figyelt kérdés
ápr. 3. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Legidősebb bátyám 19 évvel idősebb a feleségénél és éppen válnak. Van 2 gyerekük, 18 ás 16 évesek. A felesége megismert egy másik férfit és viszonyt folytattak titokban de kiderült. A bátyám elég nehezen teszi túl magát a történteken de azt mondja, hogy a gyerekek miatt megérte kockáztatni. Azt mondta nekem, hogy a kapcsolatuk legelejétől tisztában volt vele, hogy egyszer vége lesz a kapcsolatuknak, és az idő ellene dolgozik.
ápr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy kolléganőm van. 42 éves, a férje 63. Kb 5 éve ott is borult a bili, hogy mint családapa oké, de mint szerető, már nem.

Kiderült, hogy szerető van a képben. Nem váltak el, hanem megegyeztek, hogy diszkréten folytathat más férfiakkal kapcsolatot. Úgy tűnik, hogy működik.

ápr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elég sok helyen hallom, hogy egy idő után elvállnak, mert közbejött szerető is...
ápr. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok hasonló nőnek voltam már szeretője, ahol a pasi sokkal öregebb volt, és nem tudta rendesen megdugni a nőt.
ápr. 4. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi nem vagyunk házasok, de együtt élünk már 4 éve.

Én most vagyok 50 éves, barátnőm 24.

Ő nem házasság párti, pedig feszegettem már neki a témát.

Lehet, hogy egyszer véget ér ez a kapcsolat. Az idő már ellenem megy, úgy gondolom, jól tartom magam: sportolok, egészségesen élek, adok magamra

Viszont ez mind rá is igaz, én mindent meg fogok tenni, hogy minden téren tökéletesen működjünk együtt ahogy eddig is

ápr. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
🤣🤣🤣
ápr. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

5 válasz 1 vagyok

Ez addig működik amíg az egészséged engedi. A bátyáméknál is akkor ment félre a felesége amikor lebetegedett, nem minden nő szeretne életének 10-20 évét a férje ápolásával tölteni. Szerintem ez rendben is van, fel kell készülni lélekben, hogy a fiatal feleség tovább repül. A bátyám abban reménykedik, hogy a gyermekei gondját fogják viselni ha rászorul és nem kell egy idősek otthonába mennie. Jövőre lesz nyugdíjas, éveken keresztül kifejezetten magas jövedelme volt, magas nyugdíjra számít. A gyerekek vele maradtak, nem nézték jó szemmel anyjuk viselkedését.

ápr. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ez addig működik amíg az egészséged engedi"


Itt nem csak erről van szó. Teljesen más a habitusa egy 40 éves nőnek, mint egy 60 éves férfinek. Utóbbi örül, hogy él, a másik meg még élni akar. Régen jártam le a Remixbe, tele volt ilyen nőkkel, hogy ő maga 35, a férje meg 60. Kb fél óra dumcsi után benne voltak mindenben.

ápr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amilyen kapcsolatról tudok a környezetemben, ott mind megbánták, nyíltan kifejezve... kivéve egy esetet, de ott látszik, hogy a fiatalabb illető mennyire megkeseredett és megvénült lett. 20 évet magára tagadhatna, na, annyira hozzáöregedett a férjéhez, és láthatóan utálja a helyzetet, zsémbel, nyafog, nincs egy boldog pillanata.


A többi esetben volt ám válás... volt félredugás is, volt "új szerelem" fiatalabb féllel persze... volt olyan is, aki a férje szívinfarktusánál sokkot kapott, és inkább vált, mert 33 évesen nem akart ápolóstátuszba kerülni a kapcsolatban.

ápr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!