Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szemszín és hajszín menti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szemszín és hajszín menti tetszésben van valami? Tudom nem csak ez számít, de sok példát látok. Nálad mi a helyzet?

Figyelt kérdés

Pl. olyan párok, ahol az egyik sötétbarna/fekete hajú és barna szemű, a másik szőke hajú és kék szemű.

Vagy az egyik szőkés hajú és inkább sötét szemű, a másik barna hajú és kék szemű.


Vagy a hajuk szinte egyforma, de a szemük eltérő. Nem az összes lehetséges kombinációt akarom felsorolni, mert akkor nem lenne értelme a kérdésnek. Hanem hogy sokszor az emberek pont vagy a magukhoz teljesen hasonlót szeretik, vagy pedig a saját maguk teljes ellentétét a szemszínben és a hajszínben, ezt vettem észre.


(Nyilván ez Magyarországon bejátszható, mert sok a különböző kinézetű ember. Svédországban, ahol szinte mindenki szőke és kék szemű vagy Afrikában ez már kevésbé.)


ápr. 7. 09:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én kék szemű sötétszőke hajú vagyok. Tetszett már mindenféle pasi. Fekete hajú szemű arabtól kezdve a szőke kékszemű szeplős karú fehér britig. Nekem az összkép a lényeg. Sportos testalkat, (számomra) helyes arc. Magasság 170-190 cm.
ápr. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"Hanem hogy sokszor az emberek pont vagy a magukhoz teljesen hasonlót szeretik, vagy pedig a saját maguk teljes ellentétét a szemszínben és a hajszínben, ezt vettem észre."


Én azt vettem észre hogy valaki vagy szereti a borsófőzeléket, vagy nem. Sőt, mostanában vannak ilyen megérzéseim, hogy másnap vagy esni fog, vagy nem fog esni, de valamelyik mindenképpen meg fog történni ezt vettem észre. Durva.

ápr. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Okés, de a pasijaid milyenek voltak? Vagy a partnereid?
ápr. 7. 10:00
 4/11 anonim ***** válasza:

Én olyasmit olvastam egyszer hogy a szőke/kékszemű nők azért kapósabbak mert a férfiak szerint (valahol tudatalatt, ösztön szintjén) angyalibbak, törékenyebbek, védelmezésre szorulnak. Míg a nőknek inkább a sötét hajú és szemű férfiak imponálnak jobban mert férfiasabbnak hatnak, erősebbnek tűnnek, jobban megvédik őket.

Ez olyasmi mint amikor a magas férfiaknak az alacsony, pici nők tetszenek inkább és a nőknek a magas férfiak.

Természetesen nem lehet ezt rásózni az összes emberre a világon, de léteznek olyan emberek akiknek lehetséges, hogy amiatt tetszik meg a másik.


Nyugodtan lehet szó arról, hogy valakire emlékezteti a másik, ellentét a volt párjaihoz képest, egyszerűen vonzalom alakul ki és kész. Vagyis közrejátszhat maga az adott ember hangulata, mentális állapota is simán.

ápr. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Barnahajú, barnaszemű nő vagyok. Mindig is a fekete vagy a szőke pasik tetszettek jobban, de volt barna is. Szemszínből a kéket szeretem, de soha nem múlt ilyenen a dolog.
ápr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szőke hajam van, barna szemmel. Nekem csak a szőkehajú férfiak nem tetszenek. Amúgy mindegy, hogy barna, fekete, vörös vagy kopasz. (És van párom, mielőtt valaki rámírna.) Szerintem kisugárzás, arc berendezés függvénye, hogy kinek mi tetszik.
ápr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak a zöld szemű férfiak érdekelnek. Általában sötét hajú párjaim vannak. Nekem szőke hajam van és zöld szemem.
ápr. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Fekete hajú vagyok és szőke pasim van.
ápr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
az árja hittvalasu noknek csak a vilagos mindenbol, a normalis noknek mindig magukhoz kepest az ellentetjuk.
ápr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#9 tehát az a normális nő, aki barnahajúként csakis szőkékkel jár, kékszeműként meg csakis barnával.


Te magadtól találsz ki ilyen baromságokat?

ápr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!