Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van valamilyen megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valamilyen megoldás?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt kb fél éve, ő a szüleinél lakik én külön. jól elvagyunk, de olyan dolgokat csinál amitől kihullik a hajam mégsem tudom elengedni.. pl: nem beszéltük meg hogy találkozunk, de dolgom volt az ö városa mellett lévő városba, behívott hogy egyek náluk, beszélgettünk ott voltak a tesói majd közli hogy mire haza érek letusol és tudunk telefonálni... mondom nem alszok itt? erre ő most nem úgy készült hogy együtt aludjunk.. ha megharagszom ha nem ez van. eljöttem beszéltünk és mondta h bánja már de akkor úgy érezte. majd következő szituáció elmegy a barátnőjével vacsorázni, 8 ra volt asztal foglalva, majd hivtam 11 kor (mert minden este beszélünk) nem veszi fel, majd egy fél óra múlva ír egy sms t h mindjárt hív eltelt fél óra és írtam neki hogy én is találkoztam aznap a barátommal mégis feltudtam venni 1 percre hogy ne legyen ideges, mert az ha nem veszem fel... mondom akkor te miért csinálhatod meg? erre hangosan hallgatták a kocsiba a zenét nem hallotta...............

tegnap véget vettünk ennek az egésznek mert ő nem tudja nekem megadni azt amire vágyom és soha nem volt még normális kapcsolata, de nagyon rosszul érzem magam, alig birok lenyelni egy falat kaját, bármit csinálok csak ő jut eszembe, mert azért voltak szép pillanatok is.

erre ma ír hogy hogy vagyok, nem értem?


ápr. 7. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ő még nem teljesen zárta le.
ápr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ezek voltak a legnagyobb problémák, akkor nem értem miért szakítottál vele, ezek annyira könnyen megbeszélhetőek lennének. Ő sincs még túl rajtad, azért írt.
ápr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem mindketten lelkisérült kategória vagytok, maradjatok együtt csak gyerek ne legyen míg nem lesztek normálisak. A normálisakat kerüljétek el messzire.
ápr. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fel kell nőni, ennyi. Ahova nem hívtak meg ott nem kell aludni. Zaklatni meg végképp nem kell a másikat ha programja van.
ápr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4:


Ne már...A kérdezőt is kérdezte az ex amikor programon volt, foglalt volt és mégis válaszolt. Unfair a viselkedése a csajnak és neked is.

ápr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!