Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Plátói szerelem miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plátói szerelem miért nem múlik el évek múlva sem? F

Figyelt kérdés

Nagyon régóta nem láttam, lehet hogy soha többet nem is fogom...

Nem mondom, hogy szenvedek az érzés miatt( vagyis már nem), de úgy gondolom hogy nekem ő lett volna az igazi.

Valaki érzett már így évekig, el múlt valaha?

Normális, hogy titkon abba reménykedem összejövünk valahogy?

Meglehet érezni azt egyébként, hogy ki az igazi? Vagy ez csak az agyunk által kreált valami?



ápr. 7. 20:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
41%
Miért nem keresed fel?
ápr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Nincs "Igazi" a te esetedben. Te csak beteges módon kötődsz hozzá valami miatt. Ez nem szerelem kérdező.
ápr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
2, meglehet
ápr. 7. 21:01
 4/20 A kérdező kommentje:
1, online tudnám de nem fogom, személyesen pedig megintcsak nem hiszen azt sem tudom hol van, kivel van, nem fogok kémkedni utána vagy zaklatni. Ha találkoznánk és tudnám, hogy ő is így érez akkor lépnék csak..
ápr. 7. 21:05
 5/20 anonim ***** válasza:
67%

Te tudod.. Egy próbát megérne pedig, legalább vagy összejön, vagy eltudnád engedni..


Hogy a kérdésre is válaszoljak: volt, hogy évekig "rajongtam" valakiért. Jó nehezen múlt el. Hozzáteszem, nem egy könnyen tetszett meg valaki, szerelembe meg még nehezebben esem.

ápr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
52%
Aztán mikor jött valaki, akkor a régit nagy nehezen elengedtem.
ápr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Rá vetíted ki a vágyaidat.
ápr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt/van egy ilyen ember az életemben

Sok éve nem találkoztam vele, de mindig bennem él az emléke

Olyan szenvedély volt kettőnk között, mint soha mással. Se előtte, se utána

Élem az életem mással, másképp

ápr. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért gondolkodsz így, mert még nagyon kevés az élettapasztalatod. Nekem még a 20-as éveimben is voltak plátói szerelmeim, és folyton ezen kattogtam én is, hogy talán ő lesz az igazi... Ez annyi mindenből eredt nálam, pl a végletekben való gondolkodás (csak ő és senki más), beszűkült fókusz (ezekben az években nagyon depressziós is voltam), idealizálás stb.

Aztán meguntam és az egyik ilyen plátói szerelmemet elhívtam randizni, mindezt nőként. 3 évig voltam odáig érte. Tudod mennyi idő volt kiábrándulni belőle? Kb fél óra. Totálisan más volt az ízlésünk, személyiségünk, értékrendünk. Ez volt az első nagyobb pofon/felismerés.

2. Aztán ahogy elkezdesz igazán ismerkedni, nem csak távolról ábrándozni, rájössz, hogy akiről azt gondoltad, hogy na ő aztán tényleg az igazi és nincs nála jobb, nem lehet felülmúlni, sorra bebizonyosodik hogy de bizony, van. Csak eddig még nem találkoztál vele. Sőt, felismered, hogy több potenciális igazi is létezik.

3. Amikor ezt a mindenkit überelő csodalényt igazán megismered, együtt élsz vele, akkor rájössz, hogy neki is megvannak ugyanazok a gyarlóságai, csak máshogyan.

4. Amikor megérted, hogy a szerelem önmagában nem elég. A kémia, hogy látszólag ő a 10/10, rohadtul nem elég egy párkapcsolat működéséhez. Rengeteg minden kell hozzá. Megfelelő kommunikáció, kompromisszum készség, konfliktuskezelés.

Tanács: ismerkedj és tapasztalj!

És nincs olyan hogy igazi, a több éves csiszolódás során váltok egymás számára az igazivá.

ápr. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Bár csak tudnám Kérdező. Én sok éve szenvedek már.Pedig borzasztó ritkán látom. Ismerkedtem is,hasztalan.

Nem írnak hülyeséget akik azt írják a plátói szerelemben idealizálod a kiszemeltet. De azért nem teljesen így van.Mi,aki nem fiatal felnőttként sodródtunk ebbe a helyzetbe,tudjuk jól.

Én amikor először láttam,azt hittem belehalok,tényleg ez a villámcsapás. Lépni nem tudtam. Szép lassan megismertem,aztán hamar kiderült házas két gyerekkel,így nem közeledtem fele egyáltalán. Csak,mint egy kolléga. Soha nem flörtöltünk,ennek ellenére pár külső szemlélő megjegyezte,illetve megkérdezte,hogy van e köztünk valami,mert izzik a levegő körülöttünk.(nem mondtam el senkinek,mit érzek)

Nem tudom elmúlik e valaha teljesen….Szerintem igazán sosem

ápr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!