Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy viselitek amikor parotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselitek amikor parotok elutazik 10-14 napra?

Figyelt kérdés
Engem elegge megvisel, nagyon hianyzik… hianyzik minden egyes dolog vele kapcsolatban
ápr. 9. 12:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak egyszeri alkalom, vagy ez gyakran így van?
ápr. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
Ha így kéne élnünk nem lenne a párom. Egyébként meg megunnám, egy idő után nem hiányozna.
ápr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én jól viselem, ő már kevésbé
ápr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%
Nem lenne a párom nekem se.
ápr. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
18%
Hacsak nem nagyon muszáj és helyettem mással utazik ennyit, nem nagyon tolerálnék ennyi időt. Nem a meleg párocska vagytok?
ápr. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen, de mindennap beszélünk. Napközben ír, este meg hívjuk egymást.

Én meg próbálom magam elfoglalni, úgyis sokat dolgozom, így erre koncentrálok.

ápr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
69%
Hagy menjen, ha dolga van, akkor intézze el. Soha nem lennék többet már olyan kapcsolatban, amiben mindig együtt lennénk. Megfulladnék így. Volt tapasztalatom sajnos,nem is egy.
ápr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%

Mi simán álljuk a sarat! Neki is, nekem is van saját életem, világom. Megcsalás, félreizélés eszünkbe sem jut.

Hozzáteszem, mi nagyon tudatos pár vagyunk.

ápr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

A párom telente a barátaival jár síelni. Persze, én is mehetnek, de sem a hideget nem szeretem, sem a sielest, így ittho megvarom. 7 napig vagyok ilyenkor egyedül. Persze hiányzik, de megy tovább az élet nélküle, jól érzi magát, aminek örülök, esténként telefonalunk vagy videochatelunk, aztán az utolsó napokban meg már nagyon várom, hogy haza jöjjön.

De rendszeresen nem tudnám elviselni, ha mondjuk két hetente egy hetet távol lenne bármi miatt.

ápr. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Rettenetesen nehéz volt, amikor kiküldte a cége külföldre, azóta ezt másképp fogom fel. Egyébként ugyanez volt, minden hiányzott,amit együtt csináltunk. Főleg az esti haza érkezés volt rossz és a hétvége. De a tiéd csak 14 nap max. Kibírható. Hobbizz.
ápr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!