Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van ez a helyzet velünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a helyzet velünk?

Figyelt kérdés

Külföldön dolgoztunk együtt ott ismertük meg egymást , aztán egymásba szerettünk ... amikor vége lett a munkának nem beszéltünk meg konkrétumot csak hogy tartsuk a kapcsolatot.

Aztán tartjuk is messze lakik tőlem , idősebb nálam +20 évvel is (ami nem zavar)

Egy hónapja beszélünk írásban, egyszer találkoztunk összvissz , mindig mondom hogy jó lenne találkozni. Ő neki vannak ügyei amivel foglalkoznia kell és ha végre jó mond egy találkozó időpontot aztán vagy nem ir vagy lemondja.

Végül kiderült lassan ,azért mondja le mert nem közeledünk egymáshoz,nem tudja a céljaim , rossz neki a távkapcsolat. Ezt meg is értem, én mondtam neki hogy vele akarok lenni , együtt lenni.

Elmondtam ezeket , de nem látok előre haladást a dolgokban, mintha nem hinné el vagy rám akarja hárítani a dolgokat .... Teljesen nem értem, mit tegyek még?



ápr. 9. 17:17
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
72%
Nem vàrja véééletlen otthon az asszony, ugye?
ápr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
egyedül lakik elvileg
ápr. 9. 17:44
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Úgy gondolom, hogy nem látja veled a közös jövőt. Nyugodj bele, lépj más irányba.
ápr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"azért mondja le mert nem közeledünk egymáshoz,nem tudja a céljaim , rossz neki a távkapcsolat"

Ha nem akar találkozni, akkor hogy közelednétek egymáshoz?

Ez valami nagyon rossz kifogás. Vagy nem akar lépni, vagy otthon várja a család.

ápr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ha nem lát bele közös jövőt miért nem mondja meg?

Mindennap beszél velem , ír.

ápr. 9. 18:34
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljétek meg szemtől-szembe a problémádat, aztán minden eldől.
ápr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

kiakadtam rá, írt most ő is sokat . Elején azért többet próbálkozott, most már olyan nem is ír nagyon semmit.


Azt mondta hogy jelenleg csak azt tudná elképzelni ha együtt laknánk ,nem akar távkapcsolatot , és jelenleg nincs olyan lakás ahol tudnánk lenni albi se , mert lassan menni kell vissza külföldre ,ahol ő lakik egy lepukkant felujitásra váró lakás , oda nem akarja hogy költözzek. Ezeket beszéltük....

Mondtam akkor beszéljük meg személyesen , nem nagyon reagál ezekre a kérésekre , kérdésekre...

Vagy külföldön legyünk lakótársak (ő hozta fel) ,mondom nekem jó,arra se reagalt.


Vagy akár csak napokra át ugrok hozzá , az mégse olyan távkapcsolat ...Arra se mondott semmit

ápr. 14. 05:57
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar tőled semmit, látod, még találkozni se. Legjobb, ha lemondasz róla. Majd valaki más örülni fog neked, és tenni fog azért, hogy veled lehessen.
ápr. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Annyira fáj, mondok neki egy utolsó találkozást,ahol megbeszéljük a dolgokat kikérdezem ha ,lemondja akkor végeztem vele.

Nem fogok megőrülni.

ápr. 14. 18:21
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Helyesen gondolkozol.
ápr. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!