Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyzet velünk csajok?

Figyelt kérdés
Elsősorban lányok véleményére lennék kíváncsi. Barátnőmmel lassan egy éve vagyunk együtt, néha panaszkodik, hogy nem olyan már, mint régen, mert hogy nem vagyok vele annyira cuki, nem cukiskodok vele folyamatosan... Szerintem ez alapból azért van, mert már egy hosszabb ideje tartó kapcsolatról van szó, amit megszoktam és tudom, hogy szeret, tudom, hogy szerelmes és már nem kell tepernem annyira, mint régen kellett, amikor nagyon elutasító volt még velem szemben... Én szeretem, szerelmes vagyok, viszont cukiskodni nincs idegrendszerem már nagyon... velem lehet a baj? mert én tényleg érzem a hiányát, várom nagyon mindig a találkozásokat, randikat, akármiket, mindig meglepem kis ajándékokkal és nagyon szerelmesnek érzem magam az irányába, de egyszerűen a cukiskodás nem megy, mondjuk sose voltam az a cuki típus, csak miatta csináltam... jajj és néha inkább jobb az egyedüllét, néha elvagyok magamba inkább, minthogy vele legyek, vele beszélgessek, hozzátenném mással nem beszélek ilyenkor és csak itthon ülök.. van valami probléma velem? kérdezzetek nyugodtan, hátha többet megtudtok

2017. febr. 21. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:

most nem vágom..te most lány vagy, és lánnyal vagy együtt?


De ha egy férfi nő kapcsolatról van szó, nekem a barátnőm akkor mondott ilyet mikor már más képben volt nála, és közben belőlem szép lassan kiszeretett...

2017. febr. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
neeeem, férfi vagyok és nőről van szó :D
2017. febr. 21. 10:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezert kene mar a kapcsolat elejen is magadat adnod, nem pedig lehozni a csillagokat aztan bepunnyadni. Ha alapbol nem vagy ilyen "cukimuki" tipus, akkor az elejen se legyel az. Teljesen jogos, ha hianyolja, mivel o amiatt is szeretett beled. Te gyakorlatilag atverted.
2017. febr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy átvertem volna, mert ha régen kb. 10x voltam egy héten cuki, azóta most kb. 2-3x, csak visszavettem a mennyiségből. Ez nem átverés kérdése, tudja ő nagyon jól, hogy milyen voltam azelőtt, hogy ő lett volna és tudja azt is, hogy milyen vagyok most. Szerintem ez nagyon nem átverés kérdése, inkább már arról szól, hogy annyira bebetonozódtam ebbe a kapcsolatba, hogy az istenbe se hinném hogy vége lesz.
2017. febr. 21. 10:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor lehet hogy mégis csak erdemes volna teperni,és nem olyan biztos az hogy Úgyis szeret.Lusti vagy.Egy kapcsolatot sem úgy működik,h megszereztem most má le lazítjatok. Nem hagyni kell h elmuljon,meg megszokasból egyutt maradni valakivel.Tenni azert kell erte,sose tudhatod mikor vagy nyeregben,lehet már félig lelógsz.Aztán mire feleszmélsz már a foldon is vagy.Az elejen tepertel mert mindig lekoptatott?Jol ertem?Tudtam én hogy a bunkózas jon be a pasiknak...
2017. febr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megfogtal, tenyleg kbaszott lusta vagyok:(
2017. febr. 21. 11:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Királyság:) Akkor döntsd el hogy ennél a bnődnél teszed oda magad,vagy lustizol hogy isten se ver ki belőle.Vagy viszed a ksipárnádat, és lustizol valaki másnál..
2017. febr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!