Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ferfiak! 50 eves korban be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! 50 eves korban be mernetek vallalni egy babát? Ha a felesegetek kb 20 evvel fiatalabb?

Figyelt kérdés
ápr. 10. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyenek, de ezt neked kell tudni.
ápr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Akkora hülye még én se vagyok.
ápr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Majd egy új kan felneveli ha te kiesel a játékból menet közben, ami elég valószínű.
ápr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem. Egy 50 évesnek nincs olyan türelme. Nem bírná a gyereksírást, hisztit. Kellene a hülyének vénségére gyerek. 60 évesen 10 éves lenne. Nagyapja lehetnél. Legyen már eszed.
ápr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Én be.

Max ha meghalok lesz már pénze.

ápr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

Idős pasiktól downos lehet a gyerek.

[link]

ápr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

Bevállanék, akkor, ha tudom, hogy a gyerek egészséges lesz.

Tehát, ha orvosilag a magzatról kimutatható, hogy egészségesen fejlődik.


Ez előre meg lenne beszélve a nővel, még a nemzés előtt, hogy ha teherbe esik tőlem, csak akkor tarthatja meg a gyereket, ha egészséges az utód. Amennyiben nem, akkor abortusz, ugyanis sérült gyereket nem akarnék nevelni.

Ha beleegyezne a nő ezekbe a feltételekbe, akkor minden további nélkül benne lennék abban, hogy 50-es manusként is vállaljak gyereket.


Szerencsére azonban nem kell ezen még gondolkodnom, ugyanis csak a 30-as éveimben járok.

ápr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%

#7

Ezzel a legtöbb nő is így van, a fene akar beteg gyereket. Viszont fel is kell nevelni. Mire leérettségizik közel 70 lesz. A mostani egészségügyben pedig lassan annyi esélye lesz ezt a kort megérni, mint a középkorban...

ápr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%

#8


Világ életemben fiatalos voltam, szal 70 évesen valszeg jobb kondiban és mentális állapotban leszek, mint a kortársaim többsége.

Engem nem zavar, hogy 70 leszek(?) mire a gyerek leérettségizik. Legalább el tudom majd látni olyan tapasztalatokkal is, amivel a fiatal szülők nem rendelkeznek. Ha addigra egy menő, dúsgazdag vállakozóvá válnék, akkor olyan lennék mint a mesében az öreg király, akinek van egy olyan szép lánya, hogy a Napra lehet nézni, de rá nem. 😁 xD


Az egészségügy miatt nem aggódom, ugyanis nem fogok Magyarországon megöregedni, külföldön akarok élni. Igazság szerint én így is gondolkodom, hogy szeretném majd, ha a gyerek külföldön születne. És annak az országnak a nyelve lenne az anyanyelve.

Ebből az következik, hogy az a nő, aki feleségül jön hozzám, elvileg követ majd külföldre is. Vagy az is lehet, külföldi nőt veszek majd el.


De ez még nagyon távol van. Minimum 40 évesen akarok nősülni, gyereket vállalni)

(a 30-as éveimből ami van, azt arra akarom használni, hogy képezzem magam, pénzt keressek, bulizzak)

ápr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!