Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalnátok a feleségeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalnátok a feleségeteket egy fiatalabb, szebb, és csinosabb csajjal? (Csak szexre gondolok)

Figyelt kérdés
Természetesen nem hagynám ott a családom, a csaj 18 éves pedofil sem vagyok. 39/F
2010. febr. 11. 21:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
100%

Mi van öreg, kapuzárási pánik?:D:D:D

Elég szánalmas

2010. febr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted, miért tennéd ki ekkora fájdalomnak? Miért aláznád meg? Ha meg ennyit ér neked, inkább ahgyd ott. Nőként mondom, az kisebb seb, egy megcsalásból nagyon nehéz kigyógyulni...

És ne áltasd amgad, hogy nem fog kiderülni, egy 18 éves csaj bármikor "bedurcizhat".

2010. febr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
100%
Egy szemét disznó vagy ha megteszed. Képes lennél megcsalni a gyerekeid anyját? Vagy aki évekig kitartott melletted? Ennyit ér a szavad? Mégis kinek és mit akarsz bebizonyítani?
2010. febr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 A kérdező kommentje:
Szeretem a feleségem. Nincs kapuzárási pánik. De az a csaj gyönyörű és okos, neki is van egy 3 éves kapcsolata. Biztosra tudom hogy kettőnk közt maradna a dolog. Csak kíváncsi vagyok ti mit csinálnátok a helyembe.
2010. febr. 11. 21:43
 5/81 A kérdező kommentje:

21:41


Azt akarom. Csak valahogy megszólal a lelkiismeretem mire oda kerülne a sor. Ezért kérdezem ti mit csinálnátok?

2010. febr. 11. 21:45
 6/81 anonim ***** válasza:
bevenném harmadiknak, az asszonyodra is biztos ráférne valami kis ujdonság , azt mondom: csörögjön a dualpakk :D
2010. febr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim ***** válasza:
SZÁ-NAL-MAS!!!
2010. febr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan éreznéd magad, ha a feleséged tenné ezt? Én mindig ehhez viszonyítok. Szereted, persze, higyje is el ezek után?

Soha nem csalnám meg, még a barátnőmet se, nemhogy a feleségem. Miben bízzon szegény, ha a férja, aki "szereti", ő is átb*sza? Hűséget fogadtál, ember. Undoritó.

2010. febr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 errre ***** válasza:
100%

rohadj meg ha megcsalod!..feltenni a családod..pfff

az ilyen dögöljön meg

rohadííííík

2010. febr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 A kérdező kommentje:
Persze sza*ul érezném magam ha megcsalna. De ő soha nem tudná meg, hogy én megcsalom, és az nem fájna neki. Lehet, sőt biztos, hogy nekem lelkiismeret furdalásom lenne, de az már az én problémám. A csaj egy igazi bombanő nem tudok neki ellenállni.
2010. febr. 11. 21:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!