Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szemszín/hajszín ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szemszín/hajszín ennyire számít szerintetek? Akár tudat alatt

Figyelt kérdés

Nekem sötétszőke hajam és ilyen sötétes zöldesbarna szemem van, ami barnának látszik legtöbbször. Legtöbbször vagy olyanok lesznek szerelmesek belém, akik pont az ellentéteim, pl. kék szeműek és sötét hajúak, vagy pedig akik szintén kék szeműek de hasonlóan szőkés hajúak.


Vannak kivételek, de legtöbbször eddig ez volt. Van ennek valami alapja? A pároknál is legtöbbször ezt látom, hogy vagy egymás ellentétei vagy pedig hogy nagyon egyformák.


ápr. 11. 10:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%

“A pároknál is legtöbbször ezt látom, hogy vagy egymás ellentétei vagy pedig hogy nagyon egyformák.”


Nagyon érdekes felfedezés, azt is észrevetted, hogy a párok általában vagy férfiak és nők, vagy nők és férfiak?

ápr. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben abszolút de nincs összefüggés.
ápr. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tünt hogy a pasik szeretik nagyon ha vki velük pont ellenkező. Pl a feherbőrű kékszemű szőkés pasik vannak legjobban oda a "nesztic"(kisebbség styl) nőkért, talán egzotikusnak is hívják ezeket a barna vagy sok esetben sárgás-barna szolis bőrű fekete jajú nőket
ápr. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

*fekete hajú

*köznyelvben "mesztic"(jelentes félci.gány)

ápr. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ez inkább a belső dolgokra igaz. Valaki vagy olyat választ, akivel nagyon hasonlítanak (és ez az, ami egyébként működőképes) vagy pedig egymás ellentétei (ellentétek vonzzák egymást alapon), ezek pedig többnyire a nem működőképes.

De külsőre ezt nem vettem észre.

ápr. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
Nem értek hozzá, de el tudom képzelni, hogy ez egyfajta ösztönös reakció. Ha valaki hasonlít rád, akkor az a rokonod is lehet, ergo már csak szaporodás szempontjából sem érdemes vonzódnod hozzá.
ápr. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
#4 a meszticeknek közük nincs a cigányokhoz. A mesztic európai származású és indián szülők, ill. ősök utódaként született személy. Legnagyobb számban Mexikóban élnek.
ápr. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet benne tudatalatt valami, de nem lehet mindenkire rákenni. Az igaz, hogy az ellentétek vonzzák egymást, de az is ugyanúgy, hogy a hozzánk hasonló is vonz bennünket.
ápr. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én rám illik és az exeimre is.

Fekete hajú vagyok, barna szemekkel és szőke/világosbarna& kék/zöld szemű férfiakkal voltam eddig kapcsolatban.

Egyszerűen ők fognak meg külsőre. Látok, el is ismerem, hogy a sötétebb hajú és férfiak is lehetnek sármosak, de nem mozgatnak meg.

Nem tudom micsoda az oka, talán az ellentétek játéka, de rám igaz (és a velem együtt lévő férfiakra is).

ápr. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
(*sötétebb hajú és férfiak = sötétebb hajú és szemű férfiak.)
ápr. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!