Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom hogy csak meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy csak meg akar fektetni vagy érez valami komolyabbat is?

Figyelt kérdés

Röviden az a story, hogy általában hétvégente találkozunk amikor is együtt edzünk, de régebbről ismerem.


Jó pár évvel idősebb nálam, de mikor együtt vagyunk van egy különös vibrálás közöttünk. Hasonló az érdeklődésünk, szinte mindenről tudunk beszélgetni. Nagyon aggódik mindig értem. Sokszor ír üzenetet hogy megyek e a terembe. Volt már rá példa hogy haza is vitt onnan. Az edzős ruhámat általában mindig végig méri és megjegyzi hogy milyen csinos, szexi. Volt olyan mikor egyik géptől a másikhoz mentünk át rácsapott a fenekemre vagy gyakorlatok közben a combomra. Általában nagyon mocskosul beszél mindenkiről de ettől csak még jobban tetszik. Mikor meglát mindig megölel és mikor közben edzünk mindig rám mosolyog.


Vajon csak meg akar fektetni vagy ő is érez vmi komolyabbat?



ápr. 14. 23:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de megérdemlitek egymást.
ápr. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Ne haragudj, de ha komolyan érdekelnéd párkapcsolatra, randizni hívna, többször. Hm? Nem a fenekedet csapkodná. Neked senki nem mondta el, hogy taplóság csak úgy valaki fenekére csapni? jézusom... sőt azt se mondta el neked senki, milyen, ha nem csak a tested érdekel valakit...

Komolyan ennyit nem gondolnak már végig a mai fiatal csajok... jézusom

ápr. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%

vannak olyan csajok mint a kérdező nekem is volt ilyen és hát az ilyen tipusú nő szereti ezt a stílust nem kell ezen fenn akadni.


amúgy érdekes mióta megy ez?


én biztos el hívtalak volna valahová hiszen sok mindent engedsz neki ami egyértelmű jel.


nem tudom, az a gond hogy ha te kezdesz el kezdeményezni és ő továbbra sem lép akkor meg unod és nem lesz belőle semmi. viszont van egy pont amíg húzza az agyad és akkor "filmeztek" egyett akkor jól fog elsülni a dolog.

ápr. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

"Vajon csak meg akar fektetni vagy ő is érez vmi komolyabbat?"


Mi az az "is"? Csak azt ne mondd, hogy te érzel iránta valami komolyabbat. Mert akkor azt mondom: te még a saját érzéseiddel se vagy tisztában.

ápr. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
jo nagy kamu... de vannak ilyen bnko gcik az igaz ..
ápr. 15. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

Egyszer egy amerikai pasi (pszichológus kapcsolatokra szakosodva) mondta egyszer egy interjúban (hogy ez mennyire igaz, nem tudom, én nő vagyok), hogy ha egy férfi komolyan vesz egy nőt és komolyan érdekli akkor, akkor minél jobban érdekli annál kevésbé lesz szexuális a viselkedésében amíg meg nem "szerzi".


Nem tusom, hogy igaz ez és nyilván nem kell szó szerint venni, de annyi logikát látok benne, hogy ha én egy férfi lennék és komolyan tetszene egy nő és szeretném megismerni, valóban nem szexuális dolgokkal nyitnék/kezdenék, mert tök jogosan azt hinné, hogy csak megdugni akarom.


Ez a pasi az írasod alapján csak szexelni akar. Gondolj bele, simán elhívhatna egy kávéra, sétára, fagyizni. Ő meg csak a fenekedet csapkodja...


Te meg adod is még alá a lovat azzal, hogy ezt hagyod.

ápr. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fenekedet csapkodja, akkor az irántad való tisztelete és megbecsülése kb nulla lehet. Ezek után teljesen mindegy, mit érez irántad, de biztosan nem vesz komolyan, vagy csak szimplán egy s-ggfej.
ápr. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
Csak meg akar fektetni. És meg is fog.
ápr. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó primitív ez a férfi. Gondolkodj el, hogy miért elég neked ez a színvonal. Ennyire nincs önbecsülésed?
ápr. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"Volt olyan mikor egyik géptől a másikhoz mentünk át rácsapott a fenekemre vagy gyakorlatok közben a combomra. Általában nagyon mocskosul beszél mindenkiről de ettől csak még jobban tetszik."


Egyértelműen csak meg akar rakni lehet egyszer, lehet többször és ha neked bejön a mocskos pofája akkor nem vagy normális nő.

ápr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!