Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szexelni akar vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexelni akar vagy valami komolyabbat is?

Figyelt kérdés

Egyik csoporttársam kb másfél hónappal azután hogy megismertük egymást elhívott iszogatni.

Ekkor már hetek óta flörtöltünk egymással, vagyis inkább ugratjuk a másikat (mint két óvodás, de vonzalom van köztünk), és igazán jól éreztük magunkat egymás társaságában. Tehát tudom, hogy tetszem neki.

Kétszer hívott el találkozni, harmadszorra is akartunk, de nem tudtunk időt szakítani rá.

Sokat találkozunk személyesen, tekintve hogy egy iskolaba járunk, ezért interneten nem kommunikálunk sokat - de az esetek többségében ő ír nekem, azonban ezek is rövid beszélgetések. Amúgy is a személyes találkozások alkalmával beszélünk minden féléről. Mivel nem szeretnék túl nyomulós lenni, ezért nem is zavar, hogy a virtuális világban nem beszélünk annyit. Sosem tartottam igazan fontosnak, hogy mindig kontaktban legyen 2 ember egymással.

Kicsit elbizonytalanodtam, mert kezdem megkedvelni őt, és ez miatt szívesen megpróbálnék vele egy kapcsolatot (nem rögtön holnap, ne értsétek félre), de ő részéről nem tudom, hogy mi jár a fejében. Nyilván az ismerkedés fazisban másokban is felmerül ez a kérdés. Honnan tudom, ha csak szexet akar?

Általában jellemző rám, hogy a férfiakkal béna vagyok, flörtölni nem tudok, sem élőben sem írásban.

Szerintetek mit csináljak hogy valami tartósabb irányba haladjon az ismerkedés? Nem szándékozom magam megjátszani, vagy más képet mutatni magamról, csak rég voltam kapcsolatban, akkor meg a legjobb barátommal jöttünk össze egy nagy lelkizős beszélgetés után, majd néhány egy éjszakásom volt, így ilyesmiben tapasztalatlan vagyok.

Mindkét találkozás alkalmával szexeltünk egymással - 21 és 23 évesek vagyunk. Mondhat bárki bármit, hogy elsietett volt vagy nem, szerintem belefért. A szex is jó volt.

Nektek mi a tapasztalatotok?

21/L


2023. szept. 28. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt lefekszem valakivel tisztázzuk, hogy mi lesz a továbbiakban. Ha ez elmarad, akkor csak szex volt.
2023. szept. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

ennyi idős korban még csak a szex a priority nagyon sok ismerkedésnél.

amikor ego-ból eldöntik, hogy ez kapcsolat legyen, kevés az esélye, hogy lélek szinten is kapcsolódtok egymással.

Ahhoz, hogy egy nagyon jó lelki kapcsolat alakuljon ki a testi ismerkedést, háttérbe ajánlatos szoritani.

Ahol az első a testi azonnal, ott esélytelen egy mély és szoros lelki kapcsolat..marad egy felszines csak a tested kell nekem kapcsolat...

tehát, ha nem csak testi kapcsolatokat akarsz, mert ha igy folytatod, hogy az egy éjszakásokat folytatod kifogsz égni hamarosan, és üvölteni tudnál egy mély lelki/testi kapcsolatért..

2023. szept. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Sose értettem speciel, hogy miért zárja ki a korai szex azt, hogy komoly lehessen pláne hogy sok embernél van így pl.: az egyik legjobb barátnőm is így jött össze a barátjával.

Nem mondom, hogy azonnal az ágyba, de ha találkozik két felnőtt, független ember akik vonzódnak egymáshoz, akkor miért kéne feltétlen a végletekig húzni? Ha komolyan érdeklik egymást min változtat? Ráadásul legalább hamar kiderül, hogy szexuálisan is passzolnak-e.


Másfelől én is voltam olyanban, hogy volt egy kalandom valakivel akire én eleinte nyitott voltam, aztán smároltunk egy buliban (amiből az jött le, hogy őt csak testileg érdeklem) és utána alkalmakkor fokozatosan ami szexszel végződött és utána jöttem rá, hogy bár én nem bántam meg és jó volt és brutálisan kívántuk egymást, ezzel lehet csak rontottam az esélyeken. Lehet nem, nem tudom. Minden esetre sokan mondják, hogy a korai szex kizárja a komoly kialakulását. Amivel én speciel nem tudok azonosulni, mert nem értem (ugyanitt: ha valaki meg tudja logikusan indokolni, szívesen olvasom), de sokan vannak akik így gondolkodnak.

2023. szept. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Úgy néz ki túl modern vagyok a mai gyorsan változó, rohanó világhoz.

18 évesen vesztettem el a szüzességem, két évig jártam a sráccal, az elmúlt 1 évben pedig lefeküdtem 2 sráccal, meg akivel jelenlegleg ismerkedem, tehát hárommal és rögvest kiégett nő vagyok/ leszek hamarosan. (Nő? Inkább lány még.)

Nyilván az hogy hetekig udvarolgattunk egymásnak, és heteken át ismerkedtünk, tehát nem egy vadidegenről van szó - elsietettnek tűnik a szex. Hát szerintem nem. Ne haragudjatok, de én inkább 20 évesen belementem két egyéjszakásba, ergó "kiéltem magam", mint majd házasság mellett és néhány gyerek után.

De ki hogy.

Nem mentegetőzöm, és bizonygatom a magam igazát, ti így gondoljátok, én meg úgy. És ez rendben van ugy ahogy van, különböző vélemények.

2023. szept. 28. 20:16
 5/10 A kérdező kommentje:

Harmadiknak:

Szerintem ha valaki tetszik nem kizáró ok a korai testiség.

Én csak tanácsokat akartam kérni hogyan közeledjek felé vagy hogyan ne. Elineszteni sem akarok senkit.

És a különböző véleményekkel sincs gond, sőt. Csak fura hogy tizen X éve is pont ugyanezt írták javában - és azóta mennyit változott a világ, mégis az emberek nem.

2023. szept. 28. 20:19
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem folytasd tovább, ami most van, írtad hogy sietni nem akarsz na hát akkor ne tedd! Ha vannak olyan elszólásai, megnyilvánulásai viszonozd hátha észbe kap, mást nem tudok javasolni.



A korai szexhez annyit írnék, már ha valamelyik válaszoló írta amit olvastam több pszichológiai/szerelmi kapcsolatok terén. Legtöbbször azt hangoztatják hogy azért gond a korai szex (első randi- pár hét után), mert maga a kapcsolatból kimaradnak a szükséges lépcsőfokok. Csak ennyi röviden és tömören összefoglalva.


Mindennek megvan a maga folyamata és hogyha fordítva csinálják az emberek, türelmetlenek stb. akkor elrontják az egészet a szexxel. Mert mint tudjuk rá lehet unni ugyanazzal a személlyel különösen úgy hogy jóformán minden ki van próbálva és amiatt, hogy a szex olykor/sokszor betesz az érzéseknek, elhitetti az emberekkel, hogy szerelmesek, minden jó lesz még akkor is ha nem az és sejtik azt mélyen. Persze ebből adódóan igazából én szerintem minden azon múlik hogy szerelmesek-e egymásba, megvan-e a harmónia, harcolnak-e azért a szerelemért mindketten.

Hogy most ezekből kinek mennyi igaz eltér. Úgy gondolom nem kell bántani a másikat (bár e kérdés alatt nem ez történt), viszont valahol igaza van az elsőnek, mert azért hogyha te és a jelölted tényleg komolyan gondoljátok, akkor nem vagytok bizonytalanságban. Rendben van az is, hogy valaki fél a csalódástól, csak akkor nem érthető hogy miért teszi ki magát annak. Azért különbség, hogy megfektet valaki több alkalommal és te többet szeretnél, de mégse lesz belőle semmi, vagy nem tetted meg míg nem tudtad hányadán állsz. Nagyon sok fiú őszinte (szerencsére) és megmondja előre, hogy csak abban gondolkodik magától, vagy miután a lány kijelenti mi a célja. Habár több az olyan fiú (sajnos), akik hazudnak össze-vissza, bizonytalanságban hagynak csak azért, hogy a lány teperjen szex formájában és legvégül hoppon marad, míg a másik mossa a kezeit, hiszen önszántából tette meg a lány amit csinált. Lényeg, azért van eltérés a között hogy megalázva érzed magad, vagy sem! Azért jobb, ha nyílt lapokkal kezd a két fél ( vagy odafigyel a másik viselkedésére)!

2023. szept. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Jah, annyit hozzáfűznék még, hogy szerény véleményem szerint attól függ hogy többet szeretne-e, hogy érdeklődik-e felőled, ha bajban vagy segít legalább azzal hogy meghallgat, keress, felhív, ír eleget, vagyis nem hetente 1x,2x. Ha találkoztok nem minden a testiségről szól. Kifejezi nemcsak mondja, hogy bír,kedvel, szeret. A tettek sokkal jobban számítanak, mint a szavak!
2023. szept. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
21 évesen már 4nél jársz.... hát ha ilyen ütemben haladsz akkor biza elégé "bejáratott" leszel 30ra, bár ez a te gondod, nem mondom h ne csináld, manapság ezt csinálja mindenki, sőt...
2023. szept. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
43%

Szerintem beszéljétek meg nyíltan, tisztán, hogy ki mit szeretne ettől a kapcsolattól és akkor kiderül minden.

A korai szex nem zár ki semmit, főleg ha le van kommunikálva minden egyenesen.

Hallgass magadra, a leírásod alapján egy nagyon értelmes csajszinak tűnsz, normális értékrenddel.

Akik meg azt mondják, hogy 21 éves létedre sok a 4 srác, azok valószínűleg irigykednek, mert nekik nem jutott ennyi :D

2023. szept. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2023. szept. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!