Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem felelt meg minden elváráso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem felelt meg minden elvárásodnak és mégis megszeretted, ilyen volt már veled? Mikben kellett komprumisszumot kötni, később megvalósultak azok az elvárások?

Figyelt kérdés
ápr. 16. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Semmilyen elvárásom nem volt sosem senki felé.Viszont eddigi legnagyobb szerelmem olyan volt, hogy sem korban,sem kinézetben, sem lakóhelyben nem az volt, akire egyáltalán gondolni mertem volna.

Szép volt a vele töltött közel három év :)

ápr. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most van ilyen, sem korban nem passzol, sem kinézetben nem vonzott, de most hogy jobban ismerem mégis vonz.. érzem hogy bele tudnék szeretni totálisan, csak ő valamiért hol közeledik hol távolodik, úgyhogy próbálom emiatt távol tartani magamtól, de a lényeg hogy tudnám szeretni.
ápr. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem volt. Az elvárásaim az csak összefoglaló szó azokra a tulajdonságokra, amikbe beleszeretek.
ápr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2,mit gondolsz, miért van az, hogy közeledik, távolodik?
ápr. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2 vagyok, szerintem van valakije, és emiatt. Nem akarja megcsalni, de azért flörtölget. Emiatt is próbálom tartani a távolságot.. azért nem kérdeztem meg, hogy van-e valakije, mert szerintem nem lenne őszinte.
ápr. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5, miből gondolod, hogy nem lenne őszinte? Kérdezd meg, mit veszíthetsz?
ápr. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Abból gondolom, hogy több dologban feltűnt már, hogy ferdít.. nem úgy kell elképzelni, mint egy szélhámost, szerintem inkább csak nem tudja mit akar, illetve kit.. én ezt szűröm le a viselkedéséből. Mindig közeledik, de nem egyértelműen, hanem úgy fogalmaz direkt, hogy lehessen úgy is érteni mintha akarna valamit, de úgy is mintha csak általánosságban kérdezné a dolgot.. látszik rajta, hogy nem őszinte..
ápr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagy lehet, hogy bizonytalan és fél tőle, hogy úgy igazából nem is fog tetszeni neked? Már mint, ha csak magamból indulok ki, én szoktam így viselkedni és általában ez az oka. Önbizalomhiány és félelem, hogy csalódok vagy csalódást okoznak. Meg hogy kihasználnak, persze. Szóval lehet, hogy őt is inkább ez mozgatja, de persze lehet, hogy neked van igazad. 4/6 voltam.
ápr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, persze lehet ez is, de mivel nekem sincs sok önbizalmam, én egyből csak a legrosszabbra tudok gondolni:D de egyébként az is fura, hogy most mintha fel is adta volna, én úgy éreztem ő nem lép, ő pedig lehet hogy úgy, hogy én nem. Lehet hogy akkor egyformán félünk, nem tudom..
ápr. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!