Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Működne így egy párkapcsolat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működne így egy párkapcsolat, ha mindkét fél szubmisszív, de komprumisszumként hajlandóak lennének belebújni a domináns szerepbe?

Figyelt kérdés

2020. nov. 11. 23:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem igazán... nem lenne "hiteles" ha nem belülről jön csak egy megjátszott szerep és ezt a másik is tudná, pont a lényegét venné el a dolognak.
2020. nov. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem 2 szubmisszív esetében, ha társakról van szó, akkor az egyik fél így is kissé dominánsabb a másikhoz viszonyítva, de ez nem jelenti azt, hogy akkor most valóban egy (nagyon) domináns szerepet töltene is be. Párkapcsolatban szerintem működne, de ha a szexre vetítjük ki, akkor kérdéses. A z igénymértékétől is függ a dolog.
2020. nov. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
Csatlakozzatok egy domináns férfi/szub-switch nő pár hoz.
2020. nov. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Hosszú távon szerintem nem, mert mindig hiányérzete lesz mind a két félnek.
2020. nov. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 De La Cruse ***** válasza:

Egy idő után igen.

Idő kérdése.

A gyakorlat meg meglesz ez idő alatt.

De el kell köteleznetek egymást egymás felé örökre. Másként mással mindig boldogtalanok maradtok.

2020. nov. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

“ Csatlakozzatok egy domináns férfi/szub-switch nő pár hoz.”


Ezt hogy érted?

2020. nov. 12. 13:21
 7/21 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire vagytok szubok. A legtöbb bdsm kedvelő nem tisztán szub vagy dom. Inkább egy skálán helyezkednek el, aminek két végpontja a szub meg a dom, középen van a switch. Szubként tapasztalatból tudjátok, mi izgat fel igazán egy szubot, ez segíthet abban is, hogy a másik oldalról tudjátok ezt nyújtani a másiknak.

Ha nem megy, akkor még mindig be lehet vonni egy domináns harmadik személyt vagy domináns, esetleg switch párt a játékba.

2020. nov. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

De én arra izgulok aki ledominál

Ez olyan mint ha megcsalnám

2020. nov. 13. 15:22
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Mindketten szubok vagyunk de minket izgat a szerepjáték is.

Ezért élvezzük a dom szerepet is néha de csak a szerepjáték miatt.

De ez nem olyan átható élvezet, mint amikor igazi dom a másik fél.

Ezért néha (évente 1-2x) találkozunk egy igazi dommal. Régebben fórumokon meg társkeresőn keresgéltünk, egyébként sokszor eléggé próul jártunk, a szó minden értelmében. Végül ilyen jellegű partykra mentünk ismerkedni és ott megismertünk egy kedves párt. Ahol a férfi dom, a nő szub.

4-en szoktunk találkozni néha. Nem gondolkodok úgy, h a feleségem megcsalna vagy én őt. De ezeken a találkozókon egyébként nem is a szex a lényeg.

2020. nov. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

El tudnám képzelni azt, hogy megverem, de ez nem izgatna fel szexuálisan


Utolsó, te szub férfi vagy ha jól értelmezem? Dominával is találkozol? Mert az úgy nem igazságos, hogy csak férfi domot vonunk be... Akkor muszáj lesz dominát is..

2020. nov. 13. 19:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!