Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki hogy úgy érzem hogy nem csinál semmit a kapcsolatért, azon kivül hogy velem akar lenni?

Figyelt kérdés

Megismertem online egy nagyon kedves lányt, akivel úgymond össze jöttünk, "e-date" (azokat a fajta kommenteket hagyjuk akik fikázzák ezt) és nagyon sok időt töltünk együtt. Nagyjából 1 hónapja és 1 hete beszélünk, hivásban és irásban, kb egész nap... DE a beszélgetések 85%-a róla szól, ő mesél dolgokról, és én aktivan meghallgatom, és próbálkozok jó beszélgetőpartner lenni. Aggódok érte és ezt próbálom is kimutatni, kérdem hogy milyen volt a napja, hogy hogy van, mit csinál, mikor lesz stb. Féltékenyebb tipus vagyok, és az se segit rajta hogy tudom hogy sok exe volt neki, akikkel most is beszél/akár talizni akar velük.


Bár próbálom a féltékenységemet félrerakni, nehéz, ha minden nap emlékeztetve vagyok az exeire... Úgy érzem hogy csak arra vagyok jó hogy töltsek vele időt és meghallgassam. Megnyilni előtte próbáltam de többször is elég sértően reagált (skull emoji, bohóc emoji stb). Amikor próbálom elmondani neki hogy ez nem jó, a téma levan tudva azzal hogy bocsi, megváltozik.


Én tudok róla nagyonsokmindent, és úgy érzem hogy ő rólam nemtud nagyon semmit, mert egyszerűen nem mutat érdeklődést, csak akkor amikor láthatóan röviden válaszolok, vagy tovább tart amikor válaszolok.


Az első tali le lett mondva, mert veszekedtünk, amit megértek valamennyire, de nem teljesen. Március eleje óta beszélünk, és majd csak Juni-Juliban birok találkozni vele, de úgy érzem az is le lesz mondva.


Azt mondja hogy szeret, és elhiszem neki, de valamiért úgy érzem hogy nem vagyok igazán a barátja... sőt... csak egy simp... Egy szeretlek és az együttalváson kivül hivásban, mást nemnagyon kapok tőle...


Jobban szeretem őt, mint gondolná, de a gondolat megesz hogy csak egy eszköz vagyok az unalomüzésre...


Nem akarok szakitani, itt akarok lenni neki, de úgy érzem hogy a jelentlétem nincs megbecsülve, és csak én adok a kapcsolatban, tévedek?


Mi lenne a helyes döntés?



ápr. 16. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kapcsolat, es te egy halas kozonseg vagy.
ápr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Te szegény, hát nem vagy egy szerencsés ember, mert hogy kifogtál egy nárcit:) Szó szerint. Youtubon találsz róluk egy csomó információt.
ápr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A boldogság nem létezik ***** válasza:
42%
Mennyi pénzt szedett ki belőled eddig? Érezhetően ennyi a motivációja, te pedig elég hülye vagy hozzá, hogy bedőlj neki.
ápr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem kért tőlem pénzt... magamtól költök rá. Már sírt többször miattam, amikor majdnem szakítottunk sírt, és mondta megváltozik. Bár ő magától csak azután mondta hogy szeretlek miután valami viccesen sértőt mondott.


Nagyon szeretem... lehet hogy csak túl korai lenne? Most írtam neki hogy nagyon nemvagyok jól, erre a válasza egy 🥺 volt...


Kezdek kételkedni...

ápr. 16. 19:51
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
4 A nárci nem tud változni és ha már nem húz belőled hasznot eldob..
ápr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mit dolgoztok, hogy egész nap ráértek beszélgetni és ilyen sokat?
ápr. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez nem kapcsolat, a csaj csak egótuning háremet tart, azért beszélget még az exeivel is, meg veled is, meg még ki tudja ki mindenkivel. A szurkálódásai csak stresszlevezetés céljából vannak egy számára felejthető boxzsák irányába (ez lennél te), akiről úgy is tudja, hogy nem megy sehová, mert naiv módon reménykedik abban, hogy majd egyszer talán egy messzi-messzi galaxisban összejöhet egy randi.

Figyelj, kérdező, az teljesen tiszta, hogy ez a csaj se nem szeret, se nem tisztel, de még csak nem is igazán érdeklődik irántad, de áruld már el, te miért rühelled magad ennyire, hogy ennek kiteszed magad?

ápr. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor megmondom a frankót: ki vagy használva b@zdmeg. Hagyd ott, és kezdd el fejleszteni magadat ezen a téren is. Lányokra ne költs sok pénzt, és picit koncentrálj a karrieredre inkább. Mellette lehet csajozni, de csak "olcsón".

Mi jut a feleségednek meg a gyerekeidnek, ha minden krv@ elszedi a pénzed?

Légy igényes magadra és a leendő családodra papa.


Peace out

ápr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen... vége lett. Rákellett jönnöm hogy nem lehet megváltoztatni, hiába mondtam el neki ahogyan érzek, amit érzek. Ma feltöltött egy képet instára, ahol megtaggelte az exét és egy fiút akiről tudta hogy fel akarja szedni, miközben ma reggel azzal fenyegetett hogy nem fog megjelölni.


Ez volt a végső pont... szeretem, de sajnos igazatok van. Próbáltam szépen elmondani neki, de hiába, nem változott, nem tud változni...


Nagyon széttört vagyok és csomó rossz gondolatom van, de tudom hogy a jó úton haladok és tovább megyek. Elkezdtem már az előző héten edzőterembe járni, munkában elő léptetés egyre valószínűbb... Bár vele akartam csinálni, vele akartam lenni, az életem leélni, ő nem becsülte meg hogy itt vagyok neki.


Legjobbat kívánom neki, de nélkülem.

ápr. 22. 20:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Hála Istennek. És legközelebb le se állj az ilyen lányokkal.
ápr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!