Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar tőlem a legjobb fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem a legjobb fiú barátom? Miért nem egyenes hozzám? Megszakítsam vele a kapcsolatot? Mondjam el a barátnőjének?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

24 éves nő vagyok, a legjobb barátom 31 éves/F. Általános iskola 6. Osztályában ismertem meg, azóta töretlen, szoros, bizalmas BARÁTI kapcsolatban vagyunk. Többször aludtunk együtt általános iskolában illetve középiskolában is együtt, de soha nem történt közöttünk semmi.

Azonban az utóbbi 3-4 hónapban, amikor hazajöttem külföldről (kint dolgozok) nyilván találkoztunk, és többször úgy ölelt meg, hogy a fenekemet megfogta. Elsőre nem szóltam neki, hisz azt hittem véletlen volt.

Majd a következő dolog az volt, amit már egyáltalán nem tudtam félreérteni, hogy háttal álltam neki a szekrénynél mert töltöttem a telefont és épp írtam valakinek, odajött és “azzal a részével” (ha értitek) hozzámért és neki nyomott a szekrénynek hátulról.

Ezt mind úgy, hogy neki Barátnője van, elég komoly kapcsolata van már 4 éve.

Akkor megkérdeztem, hogy mégis mi baja és mondja el, hogy ez mi volt? Elég ideges lettem, hisz soha nem gondoltam rá barátnál többre, és ő sem rám.

A barátnőjét nagyon szeretem nagyon aranyos , nagyon jó vele is a kapcsolatom. Viszont nem tudom ebben a helyzetben mit tegyek? Szóljak neki? Vagy hallgassak inkább? Ezt miért csinálhatta?


2020. nov. 3. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor szokott kiderulni, hogy férfi nő barátságban a egyik fél általában többet akar.. Aztán vagy titkolja vagy kimutatja idővel.

Na és különben amikor megkerdezted mi volt az az incidens arra mit mondott?

És szerintem akkor elég lett volna szólni, hogy ez többé ne forduljon elő és elfelejtitek.. gondolom azt megértette volna..


Hogy mit akar? Ha megdönteni.. Nem világos?


Mit tegyél? Amit jónak látsz. Ha szólsz a csajnak a baratsagnak annyi.. Bár az lehet úgy is. Mihelyt tudatod vele, hogy nem fogsz vele lefekudni lehet hirtelen akad jobb dolga is. Majd látod.

2020. nov. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Megdugna és megcsalná a barátnőjét.


Ez nem szerelmi közeledés, sem elfojtott mélyről jövő vágy.


Az ilyen se barátnak, se kapcsolatra nem jó!


Ezért nem szabad kislányoknak felnőttekkel barátkoznia. Mindig ilyen féreg volt, csak gyerek voltál, “hozzá nőttél”, azt hitted normális, de nem!


Ez az ember se nem a barátod, se nem szeret téged, se nem kedvel téged, se semmi és a barátnőjét sem szereti.


Ősz a haja? Lehet a koráról is hazudott!


Mi a francnak barátkozik egy 12 éves egy 19 évessel? Kinek a szülei engedik ezt meg???


Menj el a közeléből, mindenben hazudott, te pedig ha erre csak ilyen reakcióid vannak, nem tudtál még lélekben felnőni. Az ilyen férgektől felnőtt nők hatalmas távolságot tartanan..

2020. nov. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ültesd le, hogy ezek mik voltak és ne nézzen hülyének, mert akkor el fogtok búcsúzni egymástól.
2020. nov. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
24 évesen lehetne több eszed is. Szerinted mit akar a pasi, ha neked nyomja a farkát? Én megszakítanék minden kapcsolatot ezzel a pasassal. Amíg nem kérdeznek, nem szólnék semmit. Valószínűleg nem te vagy az egyetlen lány, akit dönget(ne) a pasas a barátnője mellett. A barátnőnek pedig nyilvánvalóan megfelel ez így, ha még nem hajította ki a pasast.
2020. nov. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!