Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ő többet akar, és nekem kezd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő többet akar, és nekem kezd kellemetlen lenni a helyzet. Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Ha nem jó kategóriába írtam a kérdést, akkor bocsi.


Két hete rámírt egy fiú. Megírtam neki, hogy bocsi, de nem keresek párt. Úgy tűnt, elfogadta. Valahogy mégis elkezdtünk beszélgetni, de zárójelben a biztonság kedvéért még egyszer leírtam, hogy csak beszélgetni szeretnék, nem keresek párt és a közeljövőben nem is fogok.


Azóta egyre gyakrabban ír olyan dolgokat, amiből arra következtetek, hogy mégis többet akar. Találkozni is szeretne velem.


Nekem ez elég kellemetlen. Jó vele beszélgetni, de ennél többet nem szeretnék tőle. Szerintem elég korrekt voltam, kétszer is leírtam ezt az elején. De ez így nem fog menni. Hogy írjam meg neki viszonylag kedvesen, hogy nem szeretnék vele tovább beszélgetni?



2019. szept. 25. 08:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez nem igazán szakítás mert nem járunk, nem is találkoztunk, de neki nem tudom, hogy ez mit jelentett.
2019. szept. 25. 08:40
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el a legegyszerűbb, ha határozottan, korrektül leírod, hogy: "Ne haragudj, de én nem szeretnék tőled semmit. Te nem akarod feladni ezt a dolgot, ezért inkább nem szeretnék veled tovább beszélgetni. Ne húzzuk tovább egymás idejét feleslegesen."
2019. szept. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Amit a kettes ír, az a tökéletes, egyenes út. Egyébként mi a baj a sráccal? :D
2019. szept. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Semmi baj nincs vele, de én aszex vagyok. Otthon nem tudják ezért nem szoktam másoknak se elmondani, csak annyit, hogy nem keresek párt.
2019. szept. 25. 08:52
 5/8 A kérdező kommentje:
És nagyon szépen köszönöm, ez így tényleg nagyon jól le van írva. Valamiért én nem tudtam ilyen tömören, mégse bunkón megfogalmazni. Szóval köszönöm! :)
2019. szept. 25. 08:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tetszik a külseje ? 😀


Ezt kell megmondani neki és akkor lekopik rólad.

2019. szept. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem az ő hibája, hogy nem jönnek be se a fiúk, se a lányok, tényleg rendes és jól is néz ki, de én senkire nem tudok úgy gondolni.
2019. szept. 25. 09:56
 8/8 A kérdező kommentje:
Megírtam neki, megbeszéltük, hogy ez így nem fog menni. Mégis olyan rosszul érzem magam emiatt. :( Még senkit nem kellett elküldenem, nem gondoltam, hogy ilyen rossz lesz. :(
2019. szept. 25. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!