Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Igaz h ha. Igazán szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz h ha. Igazán szerelmes vagy a másikba akkor az bármit csinálhat sosem szeretsz ki belőle mert a szerelem örök?

Figyelt kérdés
Nagyokos mondják a z igazi szerelem sosem múlik. Akkor a másik bármit is csinálhat te úgysem szeretsz kibelole?

ápr. 18. 16:21
1 2
 1/20 Noren1989 ***** válasza:
100%
A romi filmekben max...
ápr. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyet állít, az ellen még nem követtek el igazán rosszat.
ápr. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem igaz, mert a szerelem bizony mulandó, és jó esetben szeretetté alakul át.
ápr. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
70%
Dehogy igaz, esetleg a mesékben ahol a végén elhangzik, hogy és boldogságban/boldogan éltek míg meg nem haltak. Mintha némelyikben hallottam volna. De az életben a szerelem elmúlik, szeretetté változik, vagy keveredik vele.
ápr. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%

"Igaz h ha. Igazán szerelmes vagy a másikba akkor az bármit csinálhat sosem szeretsz ki belőle mert a szerelem örök?"

Ha jól értem a feltétel nélküli szeretetre gondolsz. És nem, nem csinálhat a másik bármit, mert úgyis feltétel nélkül van szeretve. Ez nem így működik. Az én szememben ez max anya-gyermek kapcsolódásban van jelen. Egy felnőtt ember meg legyen tisztába azzal, hogy a tetteknek bizony következményei vannak. Pl mitudomén megcsalja a másikat és akkor te meg nézd el, mert a szerelembe belefér minden is??? Ha IGAZÁN szerelmes vagy a másikba, akkor pont, hogy fel sem merül benned, hogy olyat csinálsz, ami miatt kiszerethet belőled a másik. Hanem tudatosan figyelsz, hogy meg ne bántsd a párod.

ápr. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Az igaz szerelem nem azt jelenti, hogy akár lábtörlő is leszel aki mindent lenyel.

Ha életem szerelme olyanná válna akire én nem ismerek rá, nem belé lettem szerelmes annak idején, pl elkezdene állandóan hazudozni, alkoholista/drogos függővé tenné magát/szerencsejátèkozna és elverné minden pénzünket/ ha megcsalna/ felpofozna/ kinyírná a családomat vagy hasonló durva dolgok, nyilván nem tudnàm továbbra is szeretni.

De mivel ilyesmiket továbbra sem csinál, így a szerelmünk csak erősödik az èvekkel.:)

ápr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az igaz szerelem az két emberből jön össze, és egyik sem csinál “bármit” a másikkal, mert mind a ketten jót akartok egymásnak. Ha nem ez a helyzet, akkor nem szerelem van, hanem valami függés, kényszer, mentális betegség, alá-fölé rendelt viszony, egyiknek sincs semmi köze a szerelemhez.
ápr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem igaz.
ápr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem igaz
ápr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Akkor sok ember miért hagyja magát? Miért mond le h a másiknak jó kegyes? Miért alazkodik meg? Sokszor miért kinlaszztja magát mikor a másik szarba nem nézi?
ápr. 18. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!