Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Igaz h ha. Igazán szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz h ha. Igazán szerelmes vagy a másikba akkor az bármit csinálhat sosem szeretsz ki belőle mert a szerelem örök?

Figyelt kérdés
Nagyokos mondják a z igazi szerelem sosem múlik. Akkor a másik bármit is csinálhat te úgysem szeretsz kibelole?

ápr. 18. 16:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
38%

" akkor az bármit csinálhat sosem szeretsz ki belőle"


A földön hagyja a zokniját vagy egy agresszív / alkesz / félredugó valaki vállik belőle?

A zokni megbocsájtható, a többi nem.

ápr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

A szerelem oxitocin az agyban. Szakitas csalodas eseten meg elvonási tünetek szenvedés van akkor is ha ésszel ott kéne hagyni a másikat.


Nálam is örök és kegyetlen szerelmesen szakitani ha kell.

ápr. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
10 aki szeret az hisz és remél. A szerelem optimizmus és remeny.
ápr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Az amit te látsz az az, hogy mindenkinek más az ingerküszöbe. Tapasztalatom szerint ez korral egyre lejjebb van.

Amit ez jelent:

Ma már nem kell annyi a szakításhoz, mint 10éve.

35F

ápr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

" Miért alazkodik meg?"


Mert nincs önbecsülésük, van valami lelki sérülésük, és gyerekkorukban sem kaptak sok pozitívat a szüleiktől.

ápr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem, szerelmesen tenyleg arra utazik mindenki hogy minel hamarabb szakitsanak, csak problémák legyenek, mindenki csak rosszat akar a kapcsolatbol ha szerelmes. A lepontozók szerint.
ápr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Azért mert attól tartanak, hogy többé nem találnak majd mást, és megelégszenek a kevésbé jóval mint a semmivel.


Van aki ezért képes mindent elnézni mert fél a magánytól.

ápr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Egy darabig fennállhat ez a rózsaszín köd, hogy bármit tesz a másik elnézzük neki. De ha ezek súlyosak, akkor max egy ideig, és utána jön az elképedés, hogy "hogy tudtam ezt szeretni?!"

Tapasztalat

ápr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én nagyon szerelmes voltam.

De olyan undorító kihasználós pasi volt hogy kiábrándultam.

1 évig volt köd az agyamon és nem láttam tisztán.

Szépen lassan fokozatosan ábrándultam ki belőle.

Voltak férfiatlan megnyilvánulásai, láttam rajta hogy fél, hogy engem pl nem tudna megvédeni ha megtámadnának minket hanem elszaladna inkább.

Mindig azt nézte hogy nehogy rosszul járjon, és próbált hasznot húzni belőlem. Meg rajtam spórolni.

Folyton sajnáltatta magát, meg mindig összehasonlította magát az exemmel.

Nagyon rossz volt vele a szex is mert ő hozzám képest egy zöldfülű volt, icipici farokkal, ami soha nem működött normálisan . Vagy nem állt fel, vagy bevett valamit és nem tudott elmenni. Szex közben is arra koncentrált hogy neki hogy jó.

Nála önzőbb , érzéketlenebb embert soha nem láttam.

Szerintem nem voltam normális hogy szerelmes voltam belé és ma már pont az ellenkezőjét érzem iránta mivel kiismertem teljesen.

ápr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Annyit még hogy furcsa volt a számomra, hogy egy jóképű, magas, diplomás férfi egyedül van.

Amikor szakítottam vele akkor lett csak tiszta hogy miért is volt ő egyedül.

Mert egyetlen egy pozitív tulajdonsága sem volt.

Nem csak önző volt és irigy, féltette azt amije nem volt, hanem humora sem volt, kötődni, szeretni sem tudott.

Egy jégcsap volt.

Azért voltam szerelmes mert normális emberi tulajdonságokat gondoltam bele, és közben meg ….

Azt mesélte hogy van egy oldal ahol nők vannak, lehet hozzájuk menni…….olyat is beszólt hogy szerencsére nem költözött össze az exével meg hogy kár ha valakinek gyereke van …..a szülei nem fognak sokáig élni már és örökölni fog…… meg ugye ócsárolta a sikeres embereket .

Olyan gyerekes volt vagy nem is tudom férfiatlan. Meg volt amikor féltékennyé akart tenni egy fogyatékos nővel.

Vagy esemény utáni tablettát kellett bevennem ő meg eltűnt 1 hétre hogy nehogy bele kelljen adnia 3 Ft-ot .

Szóval a mai napig nem értem hogy tudtam szerelmes lenni és jót látni benne.

ápr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!