Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha vonz valaki, akkor is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vonz valaki, akkor is vonz, ha kapcsolatban vagy (ami mondjuk rossz) vagy akkor nem veszed észre azt, aki vonz? (nőknek szól a kérdés)

Figyelt kérdés

Mennyire lehet nyitott lenni az újra, ha az ember rosszul van?

Ha vonzza valaki, akkor is vonzza, ha kapcsolatban van, vagy akkor “vak” valaki?


ápr. 19. 10:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Vonzani vonzhat külsőt értve, bejöhet, de nem beszélgetek vele, nem leszünk "barátok", így könnyen elmúlik a vonzalom.

A párom szeretem és nem fogom megcsalni holmi vonzalom miatt. Akkor inkább szakítok vele.

ápr. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem azt kérdeztem, hogy ki mennyire moralis es meddig menne el. Hanem hogy mennyire fogékony valaki egy új emberre, ilyen körülmények közt.

Tehat ha valaki vonz, akkor vonz akkor is ha kapcsolatban vagy vagy nem

ápr. 19. 10:22
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolatban is szoktam vonzónak tartani másokat, csak ha jó a kapcsolatom, akkor nem akarok állandóan az illető körül legyeskedni, meg ilyesmi, max letudom azzal, hogy fantáziálok róla pár alkalommal aztán ennyi.

De volt olyan pl, hogy tetszett egy illető, jóban is voltunk mert dolgoztunk néha egy feladaton, de nyilván én nem léptem felé semmit, mert szerettem a barátomat, ő viszont egyszer csak elkezdett nyomulni, nekem meg abszolút meghalt még a szimpátiám is felé, mikor nem fogta fel, hogy nem érdekel, tudta azt is, hogy van barátom de őt is próbálta kritizálni nekem minden alap nélkül, onnantól kerültem mint a szart.

ápr. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenben vagyok benne. Engem pl vonzott előtte is és most kapcsolatban is ez az ember. De ennyi.
ápr. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Normális dolog, hogy más is megtetszik, a vonzalom egy kicsit változatosabb.

Mert lehet első talitól kezdve az a megmagyarázhatatlan vágy iránta és kialakulhat később beszélgetések által.

Vannak fokozatok.

Én nem táplálnám, mert abból van az érzelmi/testi hűtlenség.


(Egyszerűen ha valaki boldogtalan a kapcsolatában akkor döntse el, hogy javít-e rajta a párjával, persze ha nem vevő rá, nem lehet változtatni rajta akkor jobb szakítani.)

ápr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

De van olyan, hogy valaki nem tetszik, mert nincs rá “szemed” , mert el vagy foglalva mással?

Vagy aki nem tetszik, az akkor sem tetszik, ha nem vagy kapcsolatban?

ápr. 19. 11:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Sok mindentol fugg kerdezo, milyen kornyezetben van ez az ismerkedes? Mennyi idot toltotok egyutt? Hany evesek vagytok egyaltalan? Es mi az a kerdesedben, h "rosszul van"?
ápr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a tapasztalatom (saját és barátnők), hogy amikor problémák voltak a kapcsolatomban, akkor még inkább észrevettem a valamennyire is vonzó embereket és az érdeklődésüket irántam, mint máskor. Ez nem azt jelenti, hogy fogadtam is az érdeklődést, de az ilyen helyzetekben nagyon is arra vágytam, hogy 100%-ban nőnek érezzem magam, kellett az egolegyezgetés a vonzó személyektől, de ennyi. Viszont ha valakit nem láttam vonzónak egyáltalán, azt a legszarabb kapcsolatban sem láttam annak.
ápr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi 8 as
ápr. 19. 12:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Akit vonzónak tartok, azt kapcsolatban, jó kapcsolatban is észre veszem. Lehet csak egy suhanó gondolat, de észre veszem.
ápr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!