Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezzel reményt kelt egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel reményt kelt egy férfi a nőben aki szerelmes belé?

Figyelt kérdés

Szóval adott 2 ember akik 1 éve egy kicsit jártak. A férfi sokat udvarolt, nagyon tetszett neki a nő, elhívta randikra stb. Kb. 1 hónapit jártak. Nagy fellángolás volt,éjjel-napoal együtt voltak, mindketten úgy érezték, hogy a másik az “igazi”, hatalmas vonzalom, kitárulkozás, nagy közös tervek stb. Egyetértettek, hogy ez eddig a legnagyobb vonzalom az életükben és együtt akarnak maradni. Minden jól ment, aztán hirtelen a férfi visszalépett, hogy most nem akar kapcsolatot, mert nem akar elköteleződni.

Eltelt kicsit több, mint fél év.

A nő még szerelmes.

Beszélgetnek és amikor megkérdezi a nő, hogy miért múltak el az érzései, akkor a férfi azt mondja, hogy nehéz időszakban volt, nem mert szeretni, és ha máskor találkoztak volna, akkor ez egy sokkal hosszútávúbb dolog lehetett volna köztük. De már nem érzi azt mint akkor.


Jól érzem, hogy a “már nem érzi azt mint akkorban” minden benne van, és ezzel egyértelműen lezárja a dolgot és nem kelt reményt?



ápr. 22. 23:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Kipróbálta veled a kapcsolatosdit, de nem volt jó neki veled kapcsolatban lenni. Szex oké, de max. ennyi. Engedd el, ha te többet akarsz.
ápr. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nem ez a lényeg, próbáltam korrekten és semlegesen kiírni,


Hogt ne derüljön ki hogy én melyik fél vagyok a történetven

ápr. 23. 00:04
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Ja, szóval te lennél a férfi? Igen, ha erre vagy kíváncsi, akkor kihasználod a nő érzelmeit szexuális/érzelmi előnyök céljából. Reménykedni fog.
ápr. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De miért használná ki, ha ott van, hogy “már nem érzi azt, mint akkor?”
ápr. 23. 00:10
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
Azért, mert a nő egy szóval sem mondta, hogy már nem érzi azt. :)
ápr. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De ebben mi nem volt korrekt amit én mondtam? Arról nem tehetek, hogy ő mit érez…Ha azt mondja hagyjam, akkor nem szólok hozzá többet…
ápr. 23. 00:17
 7/18 A kérdező kommentje:
Igen, mondta, hogy szerelmes, én meg mondtam, hogy nem. Azt hitte miatta lett vége anno, erre mondtam, hogy nagyon jó volt az egész és még mindig nagyon szép emlék nekem, meg sokat jelentett, de akkor én még szabad akartam lenni és rossz passzban voltam, sok sz.r történt akkor, és ezért hirtelen elmenekültem meg, ha kicsit később találkozunk valószínüleg nem ez történik, mert már készen álltam volna és nem csak egy fellángolás lett volna az egészből, ismerem magam hogy nem vagyok ez a “fellángolós” típus, hanem hosszan kitartanak az érzelmeim. Szóval nekem is fura volt ez, rosszkor jött az egész, sajnálom
ápr. 23. 00:22
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
De ez okés, viszont akkor ne keresd innentől a társaságát, meg építsd le. Mert nem azt mondtad neki, hogy vele nem akarsz lenni, hanem hogy rossz időben jött, szóval még bízik benne, hogy más időben ideális lesz. Amit elmondtál, rendben van és érthető, csak tartsd a távolságot, ne szexelj vele és ne engedd közel.
ápr. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a felnőttséghez hozzátartozik, akár nő, akár férfi, hogy ha az egyik feláll belőle, akkor a másik tudomásul veszi, akár szerelmes, akár nem szerelmes. Nem keresi a kérdéseket, nem keresi a miérteket. Egyszerűen elengedi a másikat amikor az a másik menni akar. Önálló, szabad, döntéssel bíró emberek. Ő lezárta és neked ezt el kell fogadnod. Tudomásul kell venned, minden cirkusz nélkül. Érted?
ápr. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
9+ A többit amit a nagy-átlag ilyenkor előad-azt befelé, és nem kifelé rendezi egy érett felnőtt ember. De egyvalamit tuti nem csinál egy felnőptt ember: nem nyomul. Az emberek nem tárgyak, önálló, szabad döntési joggal rendelkező személyek, akiket te nem manipulálhatod, nem használhatod kényed kedvedre. Tiszteld a személyeket, ezért nőttél fel, felnőtt vagy. Ez hozzá tartozik a felnőttséghez.
ápr. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!