Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gondoltok még az első szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondoltok még az első szerelmetekre? Akár úgy hogy van már családotok egy másik illetővel?

Figyelt kérdés

ápr. 24. 23:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon néha eszembe jut, hogy vajon boldog-e egyedül, valakivel és kívánom neki, de ennyiben ki is merül.
ápr. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
7%
Nem érzed, hogy "elefánt vagy a porcelán" boltban? Ilyet nem kérdezünk. Nem illik, annyira magán.
ápr. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
En nem. De a valahanyadikra, aki nagyon nagy hatassal volt ram, orokke.
ápr. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem
ápr. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem
ápr. 25. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Igen, de csak, azért mert fájt és nem volt sok kapcsolatom.
ápr. 25. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, akkor is ha negatív élmény és valakivel mással boldog. Akkor is az első marad aki elrabolta a szívem és mindig az első marad.
ápr. 25. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Néha eszembe jut, de csak az, hogy most is ugyanolyan gyerekes és szűklátókörű, mint régen.

De egyébként egyik exem sem szokott eszembe jutni, meg az akkor “nagy szerelemnek” tartott srác sem. Nagyon boldog vagyok évek óta a párommal.

ápr. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
És akkor meg is érkezett és indul a féltékenységi előadás garmada, amit 8-aska indít- "jó" szokásához híven. Ahogy egy másik kérdés alatt pár perccel ezelőtt jeleztem. Hát hiába, az unalmas emberek sosem tudnak kreatívan gondolkodni.
ápr. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most nem értem. Milyen feltekenysegrol beszélsz? És mi az, hogy ezt én szoktam indítani?
ápr. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!