Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kimennétek külföldre/az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimennétek külföldre/az ország másik végébe a szerelmetekkel akkor is, ha neked itthon biztos helyed van?

Figyelt kérdés
Meg is tudnátok indokolni miért igen/nem? Nem szeretnék csak egy szavas válaszokat. Köszönöm szépen! :)

2019. okt. 12. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem. Ha lenne egy biztos , jól fizető állásom, amit imádok akkor nem adnám fel. Lehet ha kimegyek vele, máshol nem találnék jó melót és mindennap sík ideg lennék..
2019. okt. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Kalandnak miért ne? Persze nem örökre.
2019. okt. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi a párommal ezt megléptük egy éve és jelenleg kint élünk Németországban.

Előtte volt mind a kettőnknek munkahelye, mondhatjuk biztosnak is ha számít.

Én 7 ő pedig már 5 éve volt ugyan annál a cégnél, de a fizetés nem volt csillagászati magaslatban.


A ti esetetekben jó lenne tudni mióta vagytok együtt, mennyi az a kereset amit most biztosan magadénak tudhatsz.


Ha olyan nettó 200eFT körül keresel akkor érdemes lehet külföldben gondolkozni.

Az ország másik végébe költözni nem biztosan jobb, mert ha magasabb a fizetés ott, akkor valószínűleg az albérletárak is azok lesznek.

Kivéve ha Ausztriába járnátok át dolgozni de itthon laknátok.

2019. okt. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én anno megléptem vele pedig nem vagyok egy kalandor típus.Szerettem és úgy gondoltam a kapcsolatunk megér annyit, hogy egyszer kilépjek a komfortzónámból és valami vad dolgot csináljak:) Nem bánom, hogy megtettem.
2019. okt. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 peca1000 ***** válasza:
71%

Egy nő sem érne annyit nekem, hogy a biztos megélhetésemet feladjam.


Majd leszek másba szerelmes aki ugyanitt él.

2019. okt. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Igen, 4 éve a világ másik felére költöztünk. Otthon volt jó munkám, amit szerettem, saját házam. Kint neki volt munkaajánlata, én a nyelvet sem beszéltem, a diplomámat sem fogadták el. Mégis mentem vele. Maximális támogatást kaptam az elején, volt időm megtanulni a nyelvet, jobb munkát szerezni, most pedig helyi végzettséget is szerzek, hogy még jobban keressek. Vettünk közös házat, és már most jobban élünk, mint otthon. 5 éve voltunk együtt, mikor költöztünk, maximálisan megbíztam benne, és nem volt vesztenivalóm.
2019. okt. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sőt már meg is történt. Szinte egyből a kiköltözés után szakított is velem. oof
2019. okt. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

Én nem. Nem hagyom el a családom, annyit sehol sem fizetnek. Érdekes, hogy én ebben a "szutyoknak" nevezett országban is simán megélek, sőt mindenem, vagyis mindenünk megvan, ráadásul hitelünk sincs. Bármikor láthatom és segíthetek a szüleimnek.


Számomra meg az a felfoghatatlan, hogy mennyi érzelemmentes és gyökerek, hagyományok nélküli ember él a mai világban. Nekem olyan mintha csak egy gyárban előállították volna őket, és utána huss, irány a nagyvilág, majd lesz valami.

2019. okt. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Derwer ***** válasza:

Mi is megléptük.

ITban dolgozom, igy általaban, könnyebb helyzetben vagyok meló ügyben.

A (mostmár) feleségemmek végre volt otthon egy jó helye (szerette, nem túl sok pénzért, ugyanakkor szignifikáns előrehaladási lehetőséggel), de feladta azt.


Én nem annyira akartam kijönni vele, mert nem beszélt nyelvet, ami miatt a munka is kB esélytelen volt neki. De ő (is) ki akart jönni.


No de kijöttünk 2 éve, nem annyira az egzisztencia miatt, mint inkább a jövő miatt. (politika, oktatás, egészségügy, minden napok)


Úgy volt gyorsan megtanulja a nyelvet és dolgozik majd, ami egyelőre alkalmi melókig jutott.

Ugyanakkor eljegyeztem, feleségül vettem, tök szép lakást bérlünk, mindjárt érkezik a fiam, nyugodtabb ő, anyagilag még igy is többre jut.

Ha egyszer majd ő ős dolgozik, akkor majd mint Marci hevesen... :P


És amiért eljöttünk otthonról, az csak rosszabb lett, örülünk ennek a lépésnek. (a siker nem garantált, és nehézségek is bőven vannak, ahogy viták is. De továbbra is úgy hisszük, hogy ez volt a helyes döntés. )


31F

2019. okt. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem. Ha mindenem megvan, jól keresek, szeretem a munkámat/jól érzem magam a munkahelyemen, itt vannak a családtagjaim, barátaim, boldog és elégedett vagyok a hellyel, ahol élek és az életemmel, akkor semmiképp sem adnám ezt fel.
2019. okt. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!