Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mik a jelei annak hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei annak hogy a barátod szeret?

Figyelt kérdés

ápr. 29. 20:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg kell kérdezni akkor nem szereted.
ápr. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez szubjektív.


Nekem érzelmi ráhangolódás az, ami azt jelenti nekem. (Ill ezzel lehet átverni engem leginkább hogy szeretnek, egyből beveszem.)


Vannak bennem érzelmek. Mikor mi.

És amikor egy pasi abszolut visszatükrözi es ugyanazt érzi, és teljesen egy a "szellemiség" amikor valahogy szavak nélkül beszélünk csak kémiával.


Pl elindul az úton. Elbúcsíztunk. Elkezdek agyalni hogy lehet nem is hazamegy hanem még beül valahova, vmi feltékenységet kezdek érezni mert arra van egy pub. Erre ö menet közben hátrafordul. Néz engem. Visszajön és megkérdezi tőlem, ugye te hazamész tényleg?

🤣



Vagy rajongásig örülök hogy jön hozzám majd ki ugrok a bőrőmből, de szemérmesen leplezem(mikor megérkezik nem ugrok sikítva a nyakába hanem próbálok vmi értelmes tartással rendelkezö Nő lenni nem egy hebrencs liba, nem merem ki sem adni így hogy elájulok egy pasitól mint vmi koncerten mások.., de erre ő meg felkap forgat hosszant csókol és kiüvölti az egész háznak az erkélyen hogy ő szerelmes.🤣

(Pont amugy arra jött egy haverja is és el is kezdtek dumálni egymással mosolyogva ezeken)



Vagy amikor reggel elaludtam. Kések kapkodok izzafok(nálunk szigorú a rendszer mint a kommunizmusban ne késs soha mert meghalsz kb), szoval kapkodok rohanok erre csengetnek. Jött a párom. Kérdezem hát te? Jöttem mert elviszlek tudtam hogy elalszol🤣



Meg ilyenek.

ápr. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szóval amikor tükrözve látom magam a másikban, amikor azt érzi amiket én. Abbol hiszem én hogy szeret a másik.


Amikor "érzelmekkel beszélünk" csak.

ápr. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És mi van ha úgy érzem hogy szeret szavak nélkül de sértő dolgokat mond (pl. nincs mit ünnepelni az évfordulón)
ápr. 29. 20:55
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szerethet, de annyi a romantika benne, mint egy zsák szögben.

Ha nem szereted az ilyen nyers modort, akkor nem egyezik a szeretet nyelvetek és ez örök konfliktus lesz.

ápr. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor rosszul erzed. Akkor szeret, ha nyugton vagy, kulonben meg ne akarj semmit.
ápr. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hát én semmit nem követeltem, szóval éppen ezért furcsa hogy csak felköszöntöttem hogy na ennyi ideje együtt vagyunk. Nem akartam semmit, vacsit, ajndekot stb.


Nincs konfliktusunk ebből csak furcsa nekem. Mert pl. Valentin napra kaptam ajándékot, meg én is adtam. Nem ünnepeltük. Csak nem értem mi baja van.



Ezelőtt nem volt olyan ami sértő lett volna, azzal sincs baj, hogy nyersen mond valamit de ezt nem értem.

ápr. 29. 21:08
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
Boldoggá akar tenni.
ápr. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mindig egy elso jel, amire utolag visszagondolva rajonaz ember, hogy hol kezdte megmutatni a valodi arcat. Lesz meg ilyen, ebben biztos vagyok, de lassan adagolja.
ápr. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát igazából sosem volt valami túl romantikus, de azon meglepődtem amit mondott, főleg egy percig sem álltam neki, szóval nem vártam el semmit és úgy letámadott az évforduló említése miatt. És nem értem, hogy most szeret vagy nem...
ápr. 30. 09:43
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!