Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire jó ötlet elhívni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó ötlet elhívni a hegedűtanáromat randira?

Figyelt kérdés

Januárban kezdtem hegedű órákra járni egy 23 éves sráchoz, én 20 vagyok.


Nagyon jó hangulatban telnek az órák, jól kijövünk egymással.


Normális esetben nem félnék a visszautasítástól, viszont most azzal is kell számolnom, ha egyből visszautasít vagy ha randizunk párszor, majd kiderül, hogy mégsem működik... akkor valszeg ez a hegedű órák hangulatát is megbélyegezné, nem?



2021. ápr. 19. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Fiatalabbként, lányként, tanítványként elhívni az idősebbet, a férfit, a tanárodat randira?

Hát, nagyot fordult a világ azóta, hogy fiatal voltam. :-))))

2021. ápr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez mondjuk nem válasz a kérdésre... de jó, hogy írod a “tanítványt”... annyira nem érzem, hogy meg lenne ez a tanár-diák felállás, sokat poénkodunk és beszélgetünk egymásról.
2021. ápr. 19. 16:10
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem jön be akkor mész egy másik tanárhoz?!, 🤷‍♀️🤦‍♀️
2021. ápr. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem.
2021. ápr. 19. 16:22
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
szerintem nem gaz, maximum visszautasit, ha lazak vagytok azt is tudjatok kezelni
2021. ápr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha kicsit is érdekelnéd már rég meghúzott volna. Randi? Na ne röhögtess!
2021. ápr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mennyire hivatalosan jársz órákra? Az én tanárom is tetszik nekem, de szerintem nem kezdhet tanítvánnyal, akkor se, ha zeneiskola. Én azt gondolom, hogy az állásukba is kerülhet. Mondjuk ez nem állítana meg, ha szerelmes lennék, de az azért nem vagyok, így meg nem sodrom veszélybe az óráimat. Meg én nem hívnék el soha egy pasit, hívjon ő.
2021. ápr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Elhúzza a nótádat, hehe :)
2021. ápr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!