Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hülyeség lenne ő (ke) t...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség lenne ő (ke) t elhívni moziba?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok viszonylag érett, zenélek. Van egy lány aki sajnos reménytelenül tetszik, de azért elég jóban vagyok vele és a barátnőjével, aki szintén elég csinos... 18 és 16 évesek. Mindkettőjük szivesen beszélget velem, nagyon kedvesek, jóban vagyunk. Hülyeség lenne őket vagy csak egyiküket félig-meddig barátilag elhívni mozizni? :)

2014. szept. 22. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
nem bantani akarlak de semmi eselyed naluk, ne egesd magad azzol hogy elhivod ugy h meg tetszik is
2014. szept. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát tudod, azt jól látod, hogy reménytelen. Ez rohadt nagy korkülönbség, főleg ilyen korban és főleg úgy, hogy te vagy a fiú - ugyanis a fiúk eleve később érnek, mint a lányok, legalábbis általában. Én 18 éves lány vagyok, és az ég világon semmi bajom nem lenne egy 13 éves kissrccal, szívesen beszélgetnék is vele, ha úgy adódik, de egy aranyos kissrácnál nem lenne több! Ha elhívna moziba, akkor nagyon aranyosnak tartanám, nevetnék is - nem rosszindulatból, hanem attól, hogy milyen ari tőle - , de ennyi. Nem hiszem, hogy el fognak menni veled.. Sőt, ezzel eléggé be is tudsz égni, ha olyanok azok a lányok, szóval szerintem vigyázz evvel a húzással! Inkább ne tedd, csak továbbra is dumálj velük, ha szeretnél, de felejtsd el, mert nincs esélyed! Majd találsz egy korban hozzád illő lányt és minden oké lesz! ;)

18/L

2014. szept. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Naaa, egy egész értelmes válasz :) nem tudom, elég sokszor amúgy szoktak learizni, meg hívtak, hogy ebédeljek velük... Nem annyira azok a leégetősek. Nem tudom, talán majd később nem ismerem olyan régóta őket :P de köszi, tényleg értelmes válasz volt 2.!
2014. szept. 22. 19:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs mit. :) Hát ha hívtak, hogy ebédelj velük, akkor szerintem azt azért teszik, mert "milyen jó már egy fiatal, cuki kissráccal együtt lógni". De nem tudom igazán megfogalmazni... A lényeg az, hogy ez nem olyan, mint amikor elhív a csaj egy korabeli srácot, közel sem úgy tekint egy 13 évesre. Ő inkább egy "kisöcsi" akar lenni.

Egyébként meg szívesen! :)

#2 voltam

2014. szept. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!