Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Úri romába "szerettem bele",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úri romába "szerettem bele", szegény lányként. Nem bírok belenyugodni már a szívem is fáj. Ha együtt kell lennünk együtt leszünk később?

Figyelt kérdés

Egy szerelem kezdete volt, es a baj hogy tudom hogy nagyon szerettem volna, leeltem volna vele az eletem. Engem o ugy megfogott,hogy tudom hogy sosem leszek raja tul , en ilyen vagyok. Soha senki nem erintette még meg a szivem.

Az ismerkedesunk elejen csak sejtettem hogy o uri cigany csaladbol szarmazik, de aztan lattam rola egyre tobb kepet es azokbol egyertelmu volt. Eloben nem tunik urinak, egy atlagos gyereknek tunik max a kocsijarol lehet megmondani rola, hogy gazdag de semmi masrol, melegitoben szaladgal egesz nap es a beszedstilusa olyan mint az enyem, egyaltalan nem kulonbozunk ilyen teren es nagyon ossze illunk.

De olyan fajta ciganyok, ahol mindenki gazdag. Minden ferfi gazdag lanyt vesz el, olyan csaladbol szarmazo lanyt akik valakik, nem egy senkik. Ezt meg leirni is rossz volt, de igy van.

Olyan hazuk van mint egy palota..

Hagyomanyorzok is, olyanok hogy a fiu csaladja megy a lany csaladjahoz udvarolni. Es a lanynak ugyanilyannak kell lennie, ahol ez az alap hogy a fiu csaladja elkeri maguknak a lanyt..es ugyanolyan eletstilusunak kell lennie a 2 csaladnak.

Mi nem ilyen ciganyok vagyunk..nagyon nem.

Az en esetemben ilyenrol szo sem lehet hogy a fiu idejon a csaladjaval es elker a csaladomtol.

Nekunk nincs olyan hazunk mint nekik, mi nem olyan stilusban elunk, nalunk nincsenek ilyen hagyomanyok. Sejtette ezt rolam, de amikor rajott hogy egy senki vagyok elkezdett tavolodni.

Akkor még nem is tudtam hogy ez lehet az oka de ez volt.

Nagyon faj, engem ez megvisel.

Par hete lattam, hogy udvarol egy gazdag lanynak..lattam egy kepet, es a lanyek haza ugyanolyan mint eze a fiue. A lanyrol lehet latni hogy egy elkenyesztetett gazdag lany aki eletebe nem ult buszon.

Pont olyan aki a fiu csaladjaba valo.

Nagyon haragszok ra..miert kezdett el velem ismerkedni es ha o is erezte amit en, hogy boldog vagyok ha vele beszelek miert volt fontosabb a szarmazas?

Ha meg nem erezte, miert jatszotta el? Nem latszik boldognak a kepen, inkabb csak azt erzem a keprol hogy az van benne "igy van rendjen" "o illik a vilagomba" . De ha ranezek a lanyra egyaltalan nem illik a fiuhoz, ha en illek hozza amit nem lehet megjatszani akkor hogy illene egy olyan lany mint o?

Azzal nyugtatom magam, hogyha egymasnak szantak minket egyutt leszunk, en hiszek a nagy szerelemben ami semmi mashoz nem foghato. Magamat is hibaztatom..

De most is en dolgozok, az a lany meg vele van csak mert illenek egymas vilagaba? Es nem , nem azert irom hogy dolgozom mert szivesebben tartatnam vele el magam, hanem azert mert szivesebben dolgoznek ugy, hogy kozben o van nekem

Nem birom ezt elviselni. De nem tudok mit csinalni, eljarok dolgozni, probalom tul elni a napokat, csak az a baj sokszor beugrik az, hogy ha gazdag csaladbol szarmaznek most vele lehetnek es nem lenne massal..

Mi a velemenyetek errol az egeszrol?


máj. 3. 21:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha fiúnak ez kell hát ne bánd! Meg gondolj arra, hogy te egy dolgozó, önálló, független nő, hogy viselnéd hogy egész nap otthon legyél, és kb báli ruhában pucold a krumplit, hogyha hazajön a zurad akkor ehessen? Ez olyan aranykalitka lenne, és szerintem amint elmúlna a rózsaszín köd fuldokolnál.

Nameg szerintem sem ügyvédi, meg orvosi praxisból van nekik palota, vagyis nem szeretnél te oda bekerülni...

máj. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!