Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szegeny lanykent, gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegeny lanykent, gazdag csaladbol szarmazo fiu tetszik. Lehetetlen hogy ismerkedjunk?

Figyelt kérdés

Az apja vallalkozo, a fiu velem egyidos 22 eves. Jeep autoja van, aranyak, a legdragabb ruhak, gyonyoru elokelo hazuk, igazi gazdag csaladbol valo.

En nem, nekem semmim nincs azok kozul emiket az elobb leirtam.

Nem tudom erdemes e vele igy elkezdeni ismerkedni, vagy verjem ki ezt az egeszet a fejembol. De nagyon megtetszett sajnos.

Egyebkent az apja is normalisnak tunik, nem olyannak aki lenezi azt akinek kevesebb van mint neki. A fiu szokott adomanyozni is raszoruloknak karacsonykor, ez is nagyon szimpatikus nekem, nem tunik olyannak aki lenezi a szegenyeket.

Szerintetek probaljak meg ismerkedni vele? Vagy lehetetlen a gazdag-szegeny problema miatt? Problema ez egyaltalan?


2022. nov. 29. 21:52
A kérdező szavazást indított:
Ha joszivu gyerek nem fogja erdekelni hogy nem vagyok gazdag
Ha felszines ember akkor nem fog velem ismerkedni
Ha tetszek neki nem fog kizarni a penz miatt
18 szavazat
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Nem olyan szegeny vagyok mint akiknek adomanyoz, azt hozza kell tennem
2022. nov. 29. 21:53
 2/33 anonim ***** válasza:
89%

ki fog ütközni!


ha lenne is vmi komoly köztetek, szinte biztos, h. házassági szerződést íratna alá veled.


én azt mondom, inkább olyat keress, akivel egyenrangúnak érzed magad, és nem lesznek kínos sztorik.

2022. nov. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
0%
szüleidnek mi a foglalkozása, és a tiéd?
2022. nov. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
95%
Akkor jól értem, hogy nem is ismeritek egymást? Akkor nyugodtan, ismerkedni lehet. De ne lovald bele magad, hogy ebből kapcsolat is lesz.
2022. nov. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

amúgy ez rohadtul nem a jószívűségen múlik, ezt jobb ha átlátod.


egyszerűen a markánsan eltérő társadalmi-gazdasági-kulturális helyzet sok feszültség forrása lehet, és negatív irányba is befolyásolhatja a párkapcsolat dinamikáját.

2022. nov. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

2! Nem erzem azt hogy tobb lenne mint en. Egy velem egyidos fiu, csak gazdag az apja..miert lenne tobb o mint en? Es tenyleg joszivu normalis gyereknek tunik attol mert 20 milios autoja van.


3! Semmit nem szamit ez, dolgozunk ez a lenyeg

2022. nov. 29. 21:58
 7/33 A kérdező kommentje:
5. Nem voltak mindig ilyen gazdagok ok sem.
2022. nov. 29. 22:00
 8/33 anonim ***** válasza:
37%
Ez általános jelenség, társadalmilag elfogadott, sőt sokak számára kívánatos.
2022. nov. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
52%

márpedig számít, mi a szüleid foglalkozása.

segítenék belőni neked, mennyire vagy szegény.

2022. nov. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

A lényeget kihagytad. Te tetszel neki? Udvarol?

Mert ha nem, akkor igazából tök mindegy, mennyi pénze meg milyen családja van.

2022. nov. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!