Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A mai srácok miért csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai srácok miért csak annyit làtnak egy nőben hogy megdugható? Ettől még miért nem lehet tisztelettel bánni velük ne úgy mint egy darab szarral?

Figyelt kérdés
máj. 10. 15:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
12%

#10

Na muti....én krvara nem látok ilyet, jaaaa, de....de ott viszont a pénztárca vastag.

máj. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
52%

A te környezeteben minden férfi ilyen?


Elég rossz emberek közt élsz.


Ugyanis nem minden férfi ilyen.


Én azoknak a nőknek a helyében elgondolkodnék, hogy nincs e bennük is valami hiba, ha mondjuk 10-ből 10x ilyen pasit fognak ki.

máj. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
16%

10-es. Én viszont csomó olyan csajt látok helyes arcú férfival, akik a közelében nincsenek ahhoz, hogy szép arcú nőnek lehessenek mondhatóak. Nagyon erős jóindulattal majdnem átlagos külsejű nők. De egyenesen csúnya nőt is látok néha helyes arcú férfival.


Viszont általában külsőre hasonló szintű párokat látok kézenfogva.

máj. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
44%
#13 azoknak a nőknek biztos lakása, háza van, vagy jól keresnek és a pasik ezt használják ki. A férfiak mindig valami érdekből vannak kapcsolatban. Vagy a jó külső, vagy az anyagiak miatt, vagy mert jól főz a csaj, jó vele a szex vagy ilyesmi. Szimplán szeretetre nem képesek.
máj. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
56%
Messze nem minden srác ilyen.
máj. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
14. A te esetedben lehet maximum. A jol kereso , jo kepu ferfiak valoban ilyenek ahogy leirtad.
máj. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
37%

En mindig mindenkivel tisztessegesen bantam. Mi lett a vege ? Az hogy ketes jeleket adok es egy idiota szar vagyok aki nem tudja mit akar.

( pedig meg le is irtam tobbszorosen , messengeren hogy nem akarok tole semmit. Elobe is elmondtam. De azert leszaroznak )


Ha tudnad a nok milyen undoritoak es pofatlanok velunk szemben akkor meg sem szolalnal. Azt hiszik mi csak arra vagyunk jok, hogy udvaroljunk nekik, szorakoztassuk oket, meghivjuk mindenre es fizessunk nekik ezt azt.... hányinger amit muveltek.

máj. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Mert a nők csak ATM-nek nézik a férfiakat.
máj. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
17. igy van ! A nok egy bohocot, eltartot es egy szolgat keresnek maguk melle egyben ..Mindig hangoztatjak hogy a ferfi hasznalja ki oket de ez forditv van.. és mielott valaki irna a nincstelent is ki lehet hasznalni lelkileg stb..
máj. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!