Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért halogatja a beszélgetést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért halogatja a beszélgetést, ha tudja, hogy fontos nekem?

Figyelt kérdés

Még 3 éve találkoztunk, kölcsönösen nagyon erős volt a vonzalom, mindkettőnk először érzett ilyen nagy “szimbiózist”, 2 hónapig meg is éltük azt az igazi lángoló időszakot, (0-24 együtt voltunk, legmélyebb titkainkat megosztottuk egymással, sírtunk-nevettünk stb.) de sajnos előre tudtuk, hogy el fogok utazni külföldre 2 évre, így úgy döntöttünk inkább megszakítjuk a kapcsolatot, mert távkapcsolatot nem akartunk. Nagy nehezen, de sikerült lezárnom magamban a dolgot, és teljesen elengednem Őt.

Amikor hazaértem megkeresett, elhívott kávézni. Teljesen lezártnak éreztem a múltban történteket, baráti volt itt már az egész találkozó, mondta is, hogy van barátnője, ami nem érintett rosszul. Jól esett beszélgetni, mint ismerős az ismerőssel. Fent ks maradt köztünk ez a “barátság.” Egy ideig működött, haveri volt a viszony, a baráti társaságunk is egybeolvadt és így a közös programok alatt újra feljöttek bennem érzések. Valószínűleg benne is, mert érzem, hogy hogy néz rám, gyakran hozzámér, “körbeugrál”, és egyszer mondta is, hogy fontos vagyok neki, miközben mélyen a szemembe nézett. Az is előfordult, hogyha én nem hátrálok ki, egy ölelés után megcsókolt volna. Volt olyan is, hogy éjjel felhívott, hogy hiányzom neki. Nagyon felkavart engem ezekkel és eldöntöttem, hogy inkább megszakítanám a “barátságot” mert úgy érzem ez nem működik köztünk, legalábbis ameddig párja van, biztosan nem. 1 hónapja ez után a telefonhívás után mondtam neki, hogy nagyon hálás lennék, ha tudnánk beszélni egy fontos dologról kettőnkkel kapcsolatban. (Fixen tudja/érzi, hogy nem közömbös nekem, és felkavart.) Ennek ellenére már másodjára mondta le, a beszélgetést béna indokokkal, és mivel én többször nem kértem, így meg sem történt. Azóta kerül. Nagyon fáj, mert összeszedtem végre a bátorságom, hogy bevalljam amit érzek és megszakítsam vele a kapcsolatot+szeretném lekommunikálni, hogy mi is történik, erre teljesen rideg velem hirtelen és lehetőséget sem ad a méltó “lezárásra”.



máj. 11. 01:00
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Lehet ő így zárja le könybben.
máj. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kifejezetten bunkó velem, teszi ki folyamatosan a képeket a barátnőjével, meg az első találkozón már ott vártam őt a megbeszélt helyszínen és 20 perc múlva írt, hogy “ja rohadtul elfelejtettem, hoppá”. Meg csak azt sem írta, hogy bocsánat. Miért kell szívtelennek lenni? Egyik napról a másikra?
máj. 11. 01:10
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Öö hát nekem úgy jön le, legalábbis a helyében biztosan azt gondolnám, hogy azért akarsz vele beszélni, hogy kezdjétek újra - neki pedig barátnője van, ezért inkább kerül téged, nehogy belebonyolódjatok valamibe, mert tudja, hogy nem tudna “ellenállni”. Vagy simán nem tud konfrontálódni, kellemetlen számára érzelmekről beszélni, inkább kerüli a helyzetet.
máj. 11. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Ugyanarra gondoltam, mint a #3.
máj. 11. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Mindegy hogy miért teszi, akkor is bunkóság ha meg van magyarázva. Én akkor sem tudnék valakivel paraszt lenni akit szeretek, ha taktikailag az lenne a helyes. Rakd félre a vonzalmat, és kívülról nézd a pasit, egyáltalán nem olyan nagy szám mint az elején gondoltad, a barátnője mögött is simán qurogatna, szóval felejtős.
máj. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem akarja ott hagyni a fix puncit a bizonytalan távkapcsolatért. Szórakozni jó vagy, biztos jót tett az egójának hogy kapcsolat ellenére is van lehetősége, de mikor komolyodna visszatáncol.

Szakítás után csak azok maradnak barátok, akik vagy még mindig szerelmesek vagy sosem voltak azok.

máj. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Noren1989 ***** válasza:
100%

Szimplàn lekoptatnàm a helyedben.


Ez a múltbéli nagy szimbiózis biztos nagyon adta, de a jelenlegi viselkedése egy nem önazonos, suttyogó kis getzilàdàra utal. Ha neked ilyen kell, szakítsd le.

máj. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Manipulatív gyökér
máj. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%

Értelmetlen ez az egész. Nincs értelme a barátságot sem fenntartani, mert csak árnyékot vet a kapcsolatára. Ezt is lehetett tudni előre. Így most arra van várva, hogy a barátnőjét önként otthagyja. De ez is milyen.. Jobb lett volna az egész újramelegítésbe bele sem kezdeni.

A méltó lezárást én zavarosnak tartom. Kissé teátrális. Egy mély, érzelmi kapcsolatban nincs olyan, hogy méltó lezárás, ott kötődés van, amit nem lehet egy koccintásos vacsorával, vagy együtt sírással méltóan lezárni. Ezt inkább érzelmi hangolásnak tartom.

Szerintem úgy kell lezárni, hogy lezárod. Nincs utolsó, meg utolsó utáni beszélgetés. El kell egymást engedni végleg, és ennyi.

máj. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!