Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire fontos a nőknél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a nőknél a belső tulajdonságok az hogy intelligens legyen lehessen vele jókat beszélgetni, közös értékrend meglegyen, figyelmesség stb.?

Figyelt kérdés
2023. nov. 6. 22:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
Ezt csak elvárják a kifogástalan külső mellett. Gyakran úgy, higy ilyen téren a felét sem tudják adni.
2023. nov. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Ez nálam a legfontosabb. Ha nincs meg, akkor nem lehet belőle kapcsolat. (Persze ha megvan, nem dobom el a bugyimat azonnal, de kezdésnek szuper)
2023. nov. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nagyon fontos.
2023. nov. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván ha az ember többet akar mint egy kósza kufircolás, akkor ezek fontos tényezők.
2023. nov. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Általában az intelligencia és a jó kémia nagyban vonzóbbá tud tenni valakit, főleg ha egy egézséges magabiztosság, önbizalom is árad valakiből.

Online ismerkedésnél viszont pont nullát lehet érezni mindebből, ott kizárólag a külső alapján tudsz dönteni, ezért is egy elég gyatra ismerkedési mód

2023. nov. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem két dolog számít: azonos értékrend életvezetés és szexualitás terén. Ha ez megvan, a többi kidolgozható.
2023. nov. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez is a listán van de fontosabb számukra hogy évek óta éhezzen a férfi. És tartsa a 65-70 kilós testsúlyt.
2023. nov. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Attól függ, mit keresek.


Szexkapcsolatban elég, ha nem esik ki a kapa szájából. Komolyan viszont csak olyan férfivel tudom (tudtam) elképzelni, akivel azonos szellemi szintem vagyunk.

2023. nov. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%
Velem senki nincs egy szellemi szinten. Már a felével is beérem.
2023. nov. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az itt felsoroltak összessége a legelső és legfontosabb számomra ahhoz, hogy valami megtetsszen.
2023. nov. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!